"Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 83 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26176 болып тіркелді
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 352 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5402 болып тіркелген) шешіміне мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:

О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 февраля 2016 года № 352 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение Кызылординского областного маслихата от 24 декабря 2021 года № 83. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26176
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений" от 10 февраля 2016 года № 352 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5402) следущие дополнения:
в приложении к указанному решению:

Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 10, 11, 12, 13 жолдарымен толықтырылсын:
"
10.
Жалағаш кенті - Аққыр ауылы
11.
Жалағаш кенті - Жаңадария ауылы
12.
Жосалы кенті, Теміржол вокзалы - №183 орта мектеп
13.
Жосалы кенті, "Сұлтан" сауда үйі - №183 орта мектеп
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байкадамов

Перечень социально значимых сообщений дополнить строками 10, 11, 12, 13 следующего содержания:
"
10.
поселок Жалагаш - село Аккыр
11.
поселок Жалагаш - село Жанадария
12.
поселок Жосалы, Железнодорожный вокзал - средняя школа №183 183
13.
поселок Жосалы, торговый дом "Султан" - средняя школа №183
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов