Көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы Сексеуіл кенті әкімінің 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 37 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 21 сәуірде № 8308 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 3 қорытындысына сәйкес Сексеуіл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сексеуіл кентінің келесі көшелері:
1) "Мир" көшесі "Бүкірек батыр" есімімен;
2) "Дружба" көшесі "Алмағанбет Маханов" есімімен;
3) "Партизан" көшесі "Түкетай Рахатов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сексеуіл кентінің әкімі С. Турешов

О переименовании улиц
Решение акима поселка Сексеул Аральского района Кызылординской области от 20 апреля 2021 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 апреля 2021 года № 8308
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года № 3 аким поселка Саксаульск РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в поселке Саксаульск:
1) улицу "Мир" именем "Бүкірек батыр";
2) улицу "Дружба" именем "Алмағанбет Маханов";
3) улицу "Партизан" именем "Түкетай Рахатов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Саксаульск С. Турешов