"2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы №404 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 ақпандағы № 9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 ақпанда № 8155 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 404 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 7950 нөмірімен тіркелген, 2020 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 546 641,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 095 579 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 310 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 985 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 16 390 767,8 мың теңге;
2) шығындар – 17 747 879,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 99 282,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 219 386,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 120 103,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 5 820 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 5 820 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -306 340 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 306 340 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 11-1, 11-2, 11-3 тармақтармен толықтырылсын:
"11-1. 2020 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 8 126 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
11-2. 2020 жылы облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 6 106,6 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.
11-3. 2020 жылы облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредитті 3 570,9 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қайтару ескерілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года №404 "О районном бюджете на 2021-2023 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 16 февраля 2021 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 февраля 2021 года № 8155. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2020 года № 404 "О районном бюджете на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 7950, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 28 декабря 2020 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 546 641,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 095 579 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 390 767,8 тысяч тенге;
2) затраты – 17 747 879,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 99 282,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 219 386,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 120 103,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 820 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 5 820 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -306 340 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 306 340 тысяч тенге";
дополнить пунктами 11-1, 11-2, 11-3 нового содержания:
"11-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2020 году в областной бюджет в сумме 8 126 тысяч тенге.
11-2. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета в 2020 году в областной бюджет в сумме 6 106,6 тысяч тенге.
11-3. Предусмотреть возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выделенных из областного бюджета в 2020 году в областной бюджет в сумме 3 570,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

17679
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17679
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
30863
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30863
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
608905,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32355
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
576550,8
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
23569
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23569
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
89021
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82072
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6829
02
Қорғаныс
19480
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17904
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17904
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1576
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
581
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
995
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3181
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3181
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3181
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2502878
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
967019
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
967019
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1446387

17679
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных закупок на местном уровне
17679
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
30863
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
30863
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
608905,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
32355
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
576550,8
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
23569
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
23569
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
89021
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
82072
003
Капитальные расходы государственного органа
120
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6829
02
Оборона
19480
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17904
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17904
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1576
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
581
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
995
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3181
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3181
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3181
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2502878
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
967019
010
Государственная адресная социальная помощь
967019
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1446387