Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 сәуірдегі № 84 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 8302 болып тіркелді
“Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 50-бабтарына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі А. Шаменов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 19 сәуірдегі № 84
қаулысына қосымша
Жалағаш ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылатын кейбір қаулыларының тізбесі
1. “Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6654 болып тіркелген).
2. “Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 103 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6813 болып тіркелген).
3. “Тапсырыс берушілер үшін бірыңғай ұйымдастырушыны айқындау туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 25 ақпандағы № 53 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №7263 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 19 апреля 2021 года № 84. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 апреля 2021 года № 8302
В соответствии со статьями 27, 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Жалагашского района по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района А. Шаменов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 19 апреля 2021 года № 84
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых постановлений акимата Жалагашского района
1. Постановление акимата Жалагашского района от 15 января 2019 года № 3 “Об определении единого организатора для заказчиков” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6654).
2. Постановление акимата Жалагашского района от 5 июня 2019 года № 103 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 15 января 2019 года № 3 “Об определении единого организатора для заказчиков” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6813).
3. Постановление акимата Жалагашского района от 25 февраля 2020 года № 53 “О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 15 января 2019 года № 3 “Об определении единого организатора для заказчиков” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7263).