Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № 37 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23407 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 65 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 03.12.2021 № 65 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 2 маусымдағы № 95 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ұсақ малдардың арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, Сырдария ауданы Шаған ауылдық округінде орналасқан Аби Омаров көшесіндегі № 5, № 30 үйлеріне, Жусупали Омаров көшесіндегі № 5, № 17, № 22, № 24, № 33 үйлеріне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шаған ауылдық округінің әкімі У. Абдраманова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 7 июля 2021 года № 37. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23407. Утратило силу решением акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 3 декабря 2021 года № 65
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 03.12.2021 № 65 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Сырдарьинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 2 июня 2021 года № 95 РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота установить ограничительные мероприятия расположенного на улицах Аби Омарова дома № 5, № 30, на улицах Жусупали Омарова дома № 5, № 17, № 22 № 24, № 33 сельского округа Шаган Сырдарьинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шаган У. Абдраманова