Шиелі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 5/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 8305 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қазандағы № 13/4 шешімімен

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 15 апреля 2021 года № 5/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 апреля 2021 года № 8305. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19 октября 2021 года № 13/4

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 19.10.2021 № 13/4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Кодексінің 19-1-бабының 1), 2) тармақшаларына, 20-1-бабының 2), 3) тармақшаларына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 19.10.2021 № 13/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1, с подпунктами 2), 3) статьи 20-1 Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6, пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Шиелі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілуі және жинақталу нормалары, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Шиелі ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 ақпандағы № 37/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6708 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 07 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 20 февраля 2019 года № 37/3 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов по Шиелийскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6708, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 07 марта 2019 года).