Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 мамырдағы № 2/8 "Шиелі ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/10 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26208 болып тіркелді
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шиелі аудандық мәслихатының "Шиелі ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" 2016 жылғы 13 мамырдағы № 2/8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5514 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Шиелі ауданының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ереженің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Құрмет грамотасымен наградтауға байланысты құжаттамалық және өзге де қамтамасыз ету шаралары мен наградталған азаматтардың есебін "Шиелі ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Т. Жағыпбаров

О внесении изменения в решение Шиелийского районного маслихата от 13 мая 2016 года № 2/8 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Шиелийского района"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2021 года № 17/10. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2021 года № 26208
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 13 мая 2016 года № 2/8 "Об утверждении положения о награждении Почетной грамотой Шиелийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5514) следующее изменение:
пункт 11 Положения о награждении Почетной грамотой Шиелийского района, утвержденного указанным решением, изложить в новой редакции:
"11. Мероприятия по документационному и иному обеспечению, а также по учету лиц, награжденных Почетной грамотой, производятся коммунальным государственным учреждением "Аппарат акима Шиелийского района".".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Cекретарь Шиелийского районного маслихата Т. Жағыпбаров