Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы Байтерек ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 156 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 8300 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастика комиссиясының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы №3 қорытындысына сәйкес Бәйтерек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданы, Бәйтерек ауылдық округі, Бидайкөл ауылының келесі көшелеріне:
1) атауы жоқ көшеге "Оқшы ата" атауы;
2) атауы жоқ көшеге "Сейхұн" атауы;
3) атауы жоқ көшеге "Сығанақ" атауы;
4) атауы жоқ көшеге "Қаратау" атауы;
5) атауы жоқ көшеге "Мәжит Сәмбетов" есімі;
6) атауы жоқ көшеге "Ремет Балтеев" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауылдық округінің әкімі Ж. Ақбергенов

О присвоении наименований улицам
Решение акима сельского округа Байтерек Шиелийского района Кызылординской области от 9 апреля 2021 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 апреля 2021 года № 8300
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 31 декабря 2020 года №3, аким сельского округа Байтерек РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам села Бидайколь сельского округа Байтерек Шиелийского района:
1) безымянной улице наименование "Оқшы ата";
2) безымянной улице наименование "Сейхұн";
3) безымянной улице наименование "Сығанақ";
4) безымянной улице наименование "Қаратау";
5) безымянной улице имя "Мәжит Сәмбетов";
6) безымянной улице имя "Ремет Балтеев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Байтерек Ж. Ақбергенов