Маңғыстау облысындағы әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 80 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 4477 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11245 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес және Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту жөніндегі Комиссияның 2021 жылғы 16 наурыздағы ұсынымының негізінде Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тауық жұмыртқасы (I санатты), 10 дана" әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағасы 90 (тоқсан) күнтізбелік күн мерзімге 453 теңге мөлшерінде бекітілсін.
2. "Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ж.Тоқбаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Б.Т.Орынбасаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов

Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары в Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 9 апреля 2021 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 12 апреля 2021 года № 4477
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении Правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11245) и на основании рекомендации Комиссии по утверждению размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары от 16 марта 2021 года акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить предельно допустимую розничную цену на социально значимый продовольственный товар "Яйца куриное (I категория), 10 штук" в размере 453 тенге, сроком на 90 (девяносто) календарных дней.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области" (Токбаева Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Орынбасарова Б.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов