Маңғыстау облысы әкімдігінің "2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2021 жылғы 26 ақпандағы № 48 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 289 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 13 желтоқсанда № 25742 болып тіркелді
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "2021 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" 2021 жылғы 26 ақпандағы № 48 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4462 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Маңғыстау облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдерін, ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттарын және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша 2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттырудың субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері бекітілсін.";
көрсетілген қаулы мынадай мазмұндағы 1.1.-тармақпен толықтырылсын:
"1.1. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы бойынша 2021 жылға арналған ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басының азығына жұмсалған шығындар құнын арзандатуға субсидиялар нормативтерін, субсидиялар алушыларға қойылатын өлшемшарттары және субсидиялар алуға арналған өтінім беру мерзімдері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1– қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. "Маңғыстау облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 26 февраля 2021 года № 48 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год"
Постановление акимата Мангистауской области от 9 декабря 2021 года № 289. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 декабря 2021 года № 24742
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 26 февраля 2021 года № 48 "Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4462) следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, нормативов субсидий, критериев к получателям субсидий и сроков подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Мангистауской области на 2021 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства по Мангистауской области на 2021 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
указанное постановление дополнить пунктом 1.1. следующего содержания:
"1.1. Утвердить нормативы субсидий, критерии к получателям субсидий и сроки подачи заявки на получение субсидий на удешевление стоимости затрат на корма маточному поголовью сельскохозяйственных животных по Мангистауской области на 2021 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
указанное постановление дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Мангистауской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімдігі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімдігі
2021 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 289 қаулысына
1 –қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2021 жылғы 26 ақпандағы
№ 48 қаулысына
1-қосымша
2021 жылға арналған асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидиялар көлемі
Субсидиялар сомасы, мың теңге
Қой шаруашылығы
1
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу: қойлардың асыл тұқымды аналық басы
бас/ шағылыстыру маусымы

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акимат Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение 1 к постановлению
Акимат Мангистауской области
от 9 декабря 2021 года
№ 289
Приложение 1 к постановлению
акимата Мангистауской области
от 26 февраля 2021 года
№ 48
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2021 год
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Овцеводство
1
Ведение селекционной и племенной работы: племенное маточное поголовье овец
голова/ случной сезон

15 000
1) өтінім берген сәтте (18 айдан асқан қашарлар мен сиырлардың) меншікті аналық басының 25 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
ағымдағы жылдың 20 желтоқсанына дейін (қоса алғанда)
2
Ұсақ қара малдың аналық басы
бас
2 500
1) өтінімді берген сәтте меншікті қой дың/ешкінің аналық басының (12 айдан асқан) 150 бастан кем емес болуы;
2) жайылымдардың болуы
3
Жылқылардың аналық басы
бас
10 000
1) өтінім берген сәтте меншікті аналық басының (36 айдан асқан) 25 бастан кем емес болуы;

15 000
1) наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 18 месяцев) не менее 25 голов на момент подачи заявки;
2) наличие пастбищ
до 20 декабря (включительно) текущего года
2
Маточное поголовье мелкого рогатого скота
голова
2 500
1) наличие собственного маточного поголовья овец/коз (старше 12 месяцев) не менее 150 голов на момент подачи заявки;
2) наличие пастбищ
3
Маточное поголовье лошадей
голова
10 000
1) наличие собственного маточного поголовья (старше 36 месяцев) не менее 25 голов на момент подачи заявки;