"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 259 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 шілдеде № 23678 болып тіркелді
17 мамырдағы № 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бейнеу ауданы әкімдігінің "Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2017 жылғы 17 мамырдағы № 94 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3379 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары Р. Шалбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
қаулысына қосымша
Әкімдіктің 2017 жылғы
17 мамырдағы
№ 94 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекен атауы
Орналасқан жері
1.
Ақжігіт ауылы
"Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы тақта
2.
Бейнеу ауылы
"Қазақстан Халық жинақ банкі" акционерлік қоғамының №239900 Маңғыстау облыстық филиалы ғимаратының жанындағы тақта
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының жанындағы тақта
3.
Боранқұл ауылы
орталық базардың жанындағы тақта
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимаратының жанындағы тақта
4.
Есет ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы тақта
5.
Сам ауылдық округінің Ноғайты ауылы
Сам ауылдық округінің Сам ауылы
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының жанындағы тақта
"Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалы ғимаратының жанындағы тақта
6.
Сарға ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимаратының жанындағы стенд
7.
Сыңғырлау ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы тақта
8.
Тәжен ауылы
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының жанындағы тақта
9.
Төлеп ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы стенд
10.
Тұрыш ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы тақта

О внесении изменений в постановление акимата Бейнеуского района от 17 мая 2017 года № 94 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19 июля 2021 года № 259. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 июля 2021 года № 23678
Акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бейнеуского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов" от 17 мая 2017 года № 94 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3379) следующие изменения:
преамбулу постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
приложение постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бейнеуского района Шалбаева Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Должность ФИО
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуская районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение к постановлению
Приложение к постановлению
акимата от 17 мая 2017 года № 94
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Месторасположения
1.
село Акжигит
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Акжигит"
2.
село Бейнеу
щит у здания Мангистауского областного филиала № 239900 акционерного общества "Народный Сберегательный банк Казахстана"
щит у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
3.
село Боранкул
щит у центрального рынка
щит у здания дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
4.
село Есет
щит у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
5.
село Ногайты Самского сельского округа
село Сам Самского сельского округа
щит у здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
щит у здания Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
6.
село Сарга
стенд у здания дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
7.
село Сынгырлау
щит у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
8.
село Тажен
щит у здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
9.
село Толеп
стенд у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
10.
село Турыш
щит у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района