Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 57 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 13 сәуірде № 4480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 "Сайлаулар кезінде сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3495 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшасы осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарақия ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (М.Тулегенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.Қылаубаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков
Қарақия ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 12 сәуірдегі
№ 57 қаулысына 1 қосымша
Қарақия ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 262 қаулысына 1 қосымша
Сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Мекен-жайы, байланыс телефондары
1
Құрық ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құрық ауылы, 8(72937) 2-15-00
2
Мұнайшы ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимараты

О внесении изменений в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встречи с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 12 апреля 2021 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 апреля 2021 года № 4480
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 13 декабря 2017 года № 262 "О предоставлении помещений кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями и определение мест для размещения агитационных печатных материалов в период выборов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3495, опубликовано 8 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
приложение 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каракиянского района" (Тулегенов М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кылаубаевой Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков
Приложение 1 к постановлению
акимата Каракиянского района
от 12 апреля 2021 года № 57
Приложение 1 к постановлению
акимата Каракиянского района
от 13 декабря 2017 года № 262
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Адрес, контактные телефоны
1
село Курык
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
село Курык, 8(72937) 2-15-00
2
село Мунайшы
Здание сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта

Мұнайшы ауылы, 8(72935) 28-3-73
3
Жетібай ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық кітапханасының ғимараты
Жетібай ауылы, 8(72935) 26-0-23
4
Сенек ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Қашаған Күржіманұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сенек ауылы, 8(72937) 31-3-81
5
Бостан ауылдық округі
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Жалпы білім беретін Қарақұдық мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бостан ауылы, 8(72937) 61-1-07
6
Құланды ауылдық округі
"Құланды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Құланды ауылы, 8(72937) 71-0-09
7
Болашақ ауылдық округі
"Қарақия ауданының Болашақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің акт залы
Болашақ ауылы, 8(72959) 42-1-10
Қарақия ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 12 сәуірдегі
№ 57 қаулысына 2 қосымша
Қарақия ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 262 қаулысына 2 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Құрық ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд
2
Мұнайшы ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық мәдениет үйінің ғимаратындағы ақпараттық стенд
3
Жетібай ауылы
Қарақия аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қарақия аудандық орталық кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ауылдық кітапханасының ғимаратындағы ақпараттық стенд
4
Сенек ауылы
Маңғыстау облысының білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің "Қашаған Күржіманұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд
5
Бостан ауылдық округі
Бостан ауылдық округінің саябақ алаңындағы ақпараттық стенд
6
Құланды ауылдық округі
Құланды ауылдық округінің саябақ алаңындағы ақпараттық стенд
7
Болашақ ауылдық округі
"Қарақия ауданының Болашақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратындағы ақпараттық стенд

село Мунайшы, 8(72935) 28-3-73
3
село Жетыбай
Здание сельской библиотеки коммунального государственного учреждения "Каракиянская районная центральная библиотека" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта
село Жетыбай, 8(72935) 26-0-23
4
село Сенек
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Кашагана Куржиманулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
село Сенек, 8(72937) 31-3-81
5
сельский округ Бостан
Коммунальное государственное учреждение "Каракудукская общеобразовательная школа" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
село Бостан, 8(72937) 61-1-07
6
сельский округ Куланды
Актовый зал государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Куланды"
село Куланды, 8(72937) 71-0-09
7
сельский округ Болашак
Актовый зал государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Болашак Каракиянского района"
село Болашак, 8(72959) 42-1-10
Приложение 2 к постановлению
акимата Каракиянского района
от 12 апреля 2021 года № 57
Приложение 2 к постановлению
акимата Каракиянского района
от 13 декабря 2017 года № 262
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Курык
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 1" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
2
село Мунайшы
Информационный стенд в здании сельского дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Қарақия аудандық Мәдениет үйі" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта
3
село Жетыбай
Информационный стенд в здании сельской библиотеки коммунального государственного учреждения "Каракиянская районная центральная библиотека" Каракиянского районного отдела культуры, физической культуры и спорта
4
село Сенек
Информационный стенд в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Кашагана Куржиманулы" Отдела образования по Каракиянскому району Управления образования Мангистауской области
5
сельский округ Бостан
Информационный стенд на площади парка сельского округа Бостан
6
сельский округ Куланды
Информационный стенд на площади парка сельского округа Куланды
7
сельский округ Болашак
Информационный стенд в здании государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Болашак Каракиянского района"