"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 126 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 тамыздағы № 147 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 тамызда № 23920 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қарақия ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 мамырдағы № 126 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3373 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарақия аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі К. Беков

О признании утратившими силу постановление акимата Каракиянского района от 25 мая 2017 года № 126 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 3 августа 2021 года № 147. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 августа 2021 года № 23920
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Каракиянского района от 25 мая 2017 года № 126 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3373).
2. Государственному учреждению "Каракиянский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района К. Беков