Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/31 "Қарақия ауданы Сенек ауылы және Аққұдық елді мекені бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 11/113 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қаңтарда № 26453 болып тіркелді
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия аудандық мәслихатының "Қарақия ауданының Сенек ауылы және Аққұдық елді мекені бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аумақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4533 болып тіркелген) 2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/31 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қарақия ауданының Сенек ауылы және Аққұдық елді мекенінің жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалар), бағалау аумақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы";
шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімнің 1, 3-қосымшаларына сәйкес Сенек ауылы және Аққұдық елді мекенінің жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалар) бекітілсін.";
2. Осы шешімнің 2, 4-қосымшаларына сәйкес Қарақия ауданы Сенек ауылы және Аққұдық елді мекенінің бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 2, 4-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 11/113
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 4 мамырдағы
№ 4/31 шешіміне 2-қосымша
Сенек ауылының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтардың №
Бағалау аймақтарының шекараларының сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
І
Бірінші аймақ - селитебтік, бұл жерде жеке құрылыстар, негізгі әкімшілік ғимараттар, жалпы білім беретін мектеп, спорт мектебі, мәдениет үйі, байланыс үйі, кітапхана, емхана, аурухана, мешіт, базар, шағын дүкендердің жеке желісі, кафелер, мейрамханалар шоғырланған.
1,5
ІІ
Автожолдарды қоса алғанда, өндірістік жерлер.
1,3
ІІІ
Босалқы аймақ.
1,0
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 11/113
Қарақия аудандық мәслихатының
2021 жылғы 4 мамырдағы № 4/31
шешіміне 4-қосымша
Аққұдық елді мекені бойынша бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аумақтардың №
Бағалау аумақтарының шекараларының сипаттамасы
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
І
Бірінші аймақ - селитебтік, тұрғын, әлеуметтік, коммерциялық, оның ішінде жеке тұрғын үй құрылыстары, негізгі әкімшілік ғимараттары, сондай-ақ жеке тұрғын үй құрылысы жерінің бір бөлігі шоғырланған (кезектегі бас жоба бойынша барлық инфраструктуралық жағдайы қамтылып, игерілетін).
1,3
ІІ
Босалқы аймақ - оның ішінде ауыл шаруашылығы жерлері және басқа режимде пайдаланылатын жерлердің бөлігі.
1,0

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 4 мая 2021 года № 4/31 "Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Сенек и населенному пункту Аккудык Каракиянского района"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 27 декабря 2021 года № 11/113. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 января 2022 года № 26453
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по селу Сенек и населенному пункту Аккудык Каракиянского района" от 4 мая 2021 года № 4/31 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4533) следующие изменения:
заголовок решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Сенек и населенного пункта Аккудык Каракиянского района";
пункты 1, 2 решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель села Сенек и населенного пункта Аккудык согласно приложениям 1, 3 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Сенек и населенного пункта Аккудык Каракиянского района согласно приложениям 2, 4 к настоящему решению.";
приложения 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
от 27 декабря 2021 года
№ 11/113
2 приложение к решению
Каракиянского районного маслихата
от 4 мая 2021 года № 4/31
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Сенек
№ зон
Описание границ оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
Первая зона - селитебная, где сосредоточены частные строения, основные административные здания, общеобразовательная школа, спортивная школа, дом культуры, дом связи, библиотека, поликлиника, больница, мечеть, рынок, частная сеть небольших магазинов, кафе, рестораны.
1,5
ІІ
Производственные земли, включая автодороги.
1,3
ІІІ
Резервная зона.
1,0
от 27 декабря 2021 года
№ 11/113
4 приложение к решению
Каракиянского районного маслихата
от 4 мая 2021 года № 4/31
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенного пункта Аккудык
№ зон
Описание границ оценочных зон
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
І
Первая зона - селитебная, жилая, социальная, коммерческая, в том числе с индивидуальной жилой застройкой, сосредоточены основные административные здания. А также часть земель индивидуальной жилой застройки (с охватом всех инфраструктурных условий и освоением по генеральному проекту очереди).
1,3
ІІ
Резервная зона - в том числе, сельскохозяйственные земли и часть земель, используемых в другом режиме.
1,0