Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/50 "Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 44/486 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 қаңтарда № 4436 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің 2020 жылғы 20 қазандағы № 05-10-1721 ұсынысының негізінде, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережені бекіту туралы" Маңғыстау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 5/50 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3193 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасымен марапаттау туралы Ережесінде:
1-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"1-тарау. Жалпы ережелер";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасымен азаматтар экономикадағы, әлеуметтiк саладағы, ғылымдағы, мәдениеттегi, бiлiм берудегi, әскери және өзге мемлекеттiк қызметтегi, қоғамдық және мемлекеттiк қызметтегi елеулi жетiстiктерi үшiн наградталады.";
2-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2-тарау. Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасының сипаттамасы";
9 тармақта:
екінші, үшінші бөліктер жаңа редакцияда жазылсын:
"Қосымшаның айқара ашылған бетінің сол жағы ұлттық оюмен өрнектелген, ал оң жағының жоғарғы бөлігінде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнеленген.
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнесінің төменгі жағында марапатталушының тегін, атын, әкесінің атын және сіңірген еңбектерін көрсету үшін орын қалдырылады. Мәтіннің астында қосарланып аудан әкімінің және аудандық мәслихат хатшысының қолдары орналастырылады.";
3-тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"3-тарау. Маңғыстау ауданының Құрмет грамотасын тапсырудың тәртібі".
2. "Маңғыстау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Қалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және Маңғыстау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 5/50 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Мангистауского района"
Решение Мангистауского районного маслихата Мангистауской области от 8 января 2021 года № 44/486. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 19 января 2021 года № 4436
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан" от 20 октября 2020 года № 05-14-1721, Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского районного маслихата от 21 октября 2016 года № 5/50 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой Мангистауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3193, опубликовано 29 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Положении о награждении Почетной грамотой Мангистауского района:
заголовок главы 1 изложить в новой редакции:
" Глава 1. Общие положения";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Почетной грамотой Мангистауского района награждаются граждане за значительные достижения в экономике, в социальной сфере, науке, культуре, образовании, в воинской и иной государственной службе, в общественной и государственной деятельности.";
заголовок главы 2 изложить в новой редакции:
"Глава 2. Описание Почетной грамоты Мангистауского района";
в пункте 9:
части вторую, третью изложить в новой редакции:
"Левая сторона разворота вкладыша обрамлена национальным орнаментом, а в верхней части правой стороны изображен Государственной Герб Республики Казахстан.
Внизу изображения Государственного Герба Республики Казахстан отводится место для указания фамилии, имени, отчества и заслуг награждаемого. Под текстом параллельно размещаются подписи акима района и секретаря районного маслихата.";
заголовок главы 3 изложить в новой редакции:
"Глава 3. Порядок вручения Почетной грамоты Мангистауского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского районного маслихата" (руководитель аппарата Е. Калиев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции и размещение на интернет-ресурсе Мангистауского районного маслихата.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.