Маңғыстау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 9/73 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 24 желтоқсанда № 26019 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Маңғыстау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Маңғыстау аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау аудандық мәслихатының хатшысы А. Сарбалаев
2021 жылғы 13
желтоқсандағы
№ 9/73 Маңғыстау аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
Маңғыстау аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 3 мамырдағы № 8/100 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3369 болып тіркелген).
2. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2019 жылғы 15 мамырдағы № 27/314 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3894 болып тіркелген).
3. Маңғыстау аудандық мәслихатының "Маңғыстау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 мамырдағы № 8/100 "Маңғыстау ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 23 мамырдағы № 27/316 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3914 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Мангистауского районного маслихата
Решение Мангистауского районного маслихата от 13 декабря 2021 года № 9/73. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 декабря 2021 года № 26019
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О правовых актах", Мангистауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мангистауского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Мангистауского районного маслихата А. Сарбалаев
Приложение к решению
Мангистауского
районного маслихата
от 13 декабря 2021 года
№ 9/73
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений Мангистауского районного маслихата
1. Решение Мангистауского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Мангистаускому району" от 3 мая 2017 года № 8/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3369).
2. Решение Мангистауского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Мангистаускому району" от 15 мая 2019 года № 27/314 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3894).
3. Решение Мангистауского районного маслихата "О внесении изменения в решение Мангистауского районного маслихата от 3 мая 2017 года № 8/100 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Мангистаускому району" от 23 мая 2019 года № 27/316 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3914).