Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 сәуірдегі № 104 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 27 сәуірде № 4504 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 01.12.2022 № 234 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11148 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Түпқараған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 01.12.2022 № 234 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района
Постановление акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 24 апреля 2021 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 апреля 2021 года № 4504.
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления Тупкараганского районного акимата Мангистауской области от 01.12.2022 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148) акимат Тупкараганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Исключен постановлением Тупкараганского районного акимата Мангистауской области от 01.12.2022 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. "Түпқараған аудандық кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж.Сағым) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ө.Тлеповке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған ауданының әкімі А. Косуаков
Түпқараған ауданы әкімдігінің

3. Государственному учреждению "Тупкараганский районный отдел предпринимательства и промышленности" (Ж.Сагым) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Тлепова О.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тупкараганского района А. Косуаков
Приложение 1
к постановлению акимата
Тупкараганского района

2021 жылғы 24 сәуірдегі № 104
қаулысына 1 қосымша
Түпқараған ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. 1- қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 01.12.2022 № 234 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі (жыл)
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1

от 24 апреля 2021 года № 104
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Тупкараганского района
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Тупкараганского районного акимата Мангистауской области от 01.12.2022 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности (лет)
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговое объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1

2021 жылғы 24 сәуірдегі № 104
қаулысына 2 қосымша
Ескерту. 2 - қосымша алынып тасталды - Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің 01.12.2022 № 234 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

от 24 апреля 2021 года № 104
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением Тупкараганского районного акимата Мангистауской области от 01.12.2022 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).