Су қорғау аймақтары мен белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу жөніндегі әкімдіктің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 30 маусымдағы № 311 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23620 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 344 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 03.08.2022 № 344 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар
министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Қостанай облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау департаменті"
республикалық мемлекеттік мекемесі
Қостанай облысы әкімдігінің
2021 жылғы 30 маусымдағы
№ 311 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің өзгерістер енгізілетін кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Золотая рыбка" туристік базасына қызмет көрсету және пайдалануға беруге арналған, Таран ауданында орналасқан телімде Қаратомар су бөгенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2010 жылғы 9 наурыздағы № 93 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3712 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

О внесении изменений в некоторые постановления акимата по установлению водоохранных зон и полос, режима и особых условий их хозяйственного использования
Постановление акимата Костанайской области от 30 июня 2021 года № 311. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23620. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 3 августа 2022 года № 344
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 03.08.2022 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии,
геологии и природных ресурсов
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Приложение
к постановлению акимата
Костанайской области
от 30 июня 2021 года
№ 311
Перечень некоторых постановлений акимата Костанайской области, в которые вносятся изменения
1. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы Каратомарского водохранилища на участке, расположенном в районе Беимбета Майлина, предназначенном для обслуживания и эксплуатации туристической базы "Золотая рыбка", режима и особых условий их хозяйственного использования" от 9 марта 2010 года № 93 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3712):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".

2. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданының Асенкритов ауылдық округінде орналасқан "Варварин" алтынмыс кен орнын әзірлеу жөніндегі тау жұмыстарын жүргізуге арналған төрт жер учаскілерінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2011 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
3. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданындағы "Дружба" туристік базасының жер телімі шегінде Қаратомар бөгені жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2011 жылғы 8 шілдедегі № 278 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3770 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
4. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданы Юбилейное ауылындағы "Жемис" шаруа қожалығының жер телімі шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2011 жылғы 14 қазандағы № 412 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3779 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

2. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят на четырех земельных участках, предназначенных для ведения горных работ по разработке золотомедного месторождения "Варваринское", расположенных в Асенкритовском сельском округе района Беимбета Майлина, и режима их хозяйственного использования" от 17 февраля 2011 года № 71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3754):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
3. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка туристической базы "Дружба" в районе Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 8 июля 2011 года № 278 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3770):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
4. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах земельных участков крестьянского хозяйства "Жемис" в селе Юбилейное района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 14 октября 2011 года № 412 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3779):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".

5. Қостанай облысы әкімдігінің "Демалыс аймағы базасы, туристік базаны пайдалану және қызмет көрсету, "Құрылыс материалдар қоймасы" объектісінің құрылысына арналған телімдерде Тобыл және Аят өзендерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін, оларды шаруақорлықпен пайдаланудың ерекше шарттарын және тәртібін белгілеу туралы" 2011 жылғы 14 қазандағы № 415 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3786 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
6. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданы Мақсұт ауылындағы 3000 бас ірі қара малға мал шаруашылығы кешенін салуға арналған жер телімінде Қарасу өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2011 жылғы 31 қазандағы № 452 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3787 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
7. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданының Асенкритов ауылдық округінің Николаев ауылындағы, Әйет ауылдық округіндегі "Сулу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 28 мамырдағы № 251 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3808 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

5. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос рек Тобол и Аят на участках под строительство объекта "Склады стройматериалов", базы зоны отдыха, обслуживание и эксплуатация туристической базы, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 14 октября 2011 года № 415 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3786):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
6. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Карасу на земельном участке, предназначенном под строительство животноводческого комплекса на 3000 голов крупного рогатого скота в селе Максут района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 31 октября 2011 года № 452 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3787):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
7. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Сулу" в селе Николаевка Асенкритовского сельского округа, в сельском округе Әйет района Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 мая 2012 года № 251 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3808):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".

8. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданының Береговой ауылындағы тоғыз жеке тұрғын үйдің құрылысына арналған жер учаскелерінде Қаратомар су қоймасы шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдалану режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 28 мамырдағы № 253 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3811 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
9. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы "Горняк" пансионатының жер учаскесі аумағындағы Қаратомар су қоймасының шегінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 28 мамырдағы № 254 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3813 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
10. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданының Набережный ауылдық округіндегі "Тогызбай-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскесі шегінде Қаратомар су қоймасы жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 19 қазандағы № 461 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3883 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

8. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на земельных участках, предназначенных под строительство девяти индивидуальных жилых домов в селе Береговое района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 мая 2012 года № 253 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3811):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
9. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол в пределах Каратомарского водохранилища на территории земельного участка пансионата "Горняк" района Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 28 мая 2012 года № 254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3813):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
10. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Тогызбай-Агро" в Набережном сельском округе района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 октября 2012 года № 461 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3883):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".

11. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданының Әйет ауылындағы "Адлет-Т" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жер учаскелері шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 19 қазандағы № 462 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3872 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
12. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданы Май ауылдық округінің жерлерінде орналасқан "Север Птица" акционерлік қоғамының өндірістік алаңдары шегінде Аят өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 19 қазандағы № 463 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3882 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
13. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданының Новоильинов ауылдық округінде орналасқан Елтай-IV темір рудасының кен орны базасында кенішті орналастыруға арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 548 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3975 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

11. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах земельных участков товарищества с ограниченной ответственностью "Адлет-Т" в селе Әйет района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 октября 2012 года № 462 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3872):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
12. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах производственных площадок акционерного общества "Север Птица", расположенных на землях Майского сельского округа района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 октября 2012 года № 463 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3882):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
13. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназнеченном под размещение карьера на базе месторождения железных руд Елтай-IV, расположенного в Новоильиновском сельском округе района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 5 декабря 2012 года № 548 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3975):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".

14. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданында орналасқан "Коктем" кафесін пайдалануға және қызмет көрсетуге арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасы шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2013 жылғы 12 ақпандағы № 62 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4072 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
15. Қостанай облысы әкімдігінің "Лисаков қаласының, Октябрь кентінің шекарасындағы Тобыл өзенінің және Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылының шекарасындағы Әйет өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 569 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4416 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
16. Қостанай облысы әкімдігінің "Рудный қаласының шекараларындағы және Қостанай мен Бейімбет Майлин аудандары шегіндегі іргелес аумақта Тобыл өзенінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 570 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4413 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

14. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном для эксплуатации и обслуживания кафе "Коктем", расположенном в районе Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 12 февраля 2013 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4072):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
15. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах города Лисаковск, поселка Октябрьский и реки Аят в границах села Әйет района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 26 декабря 2013 года № 569 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4416):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
16. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранных зон и полос реки Тобол в границах города Рудный и прилегающей территории в пределах Костанайского и Беимбета Майлина районов, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 26 декабря 2013 года № 570 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4413):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".

17. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданы Елизаветинка ауылының өнеркәсіптік аймағында бір миллион басқа дейінгі бройлерлік құс фабрикасының құрылысына арналған жер учаскесіндегі Қаратомар су қоймасының шегінде Әйет өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2014 жылғы 20 наурыздағы № 97 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4629 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
18. Қостанай облысы әкімдігінің "Бейімбет Майлин ауданының Калинин ауылдық округіндегі демалу базасы объектілерін салу және ұйымдастыру үшін бөлінген "Аэлита-2014" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі жер учаскесі аумағында Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 420 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6641 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
19. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданындағы "Параллель" туристік базасының жер телімі шегінде Қаратомар бөгені жағалауының су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 518 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8817 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

17. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Аят в пределах Каратомарского водохранилища на земельном участке, предназначенном под строительство бройлерной птицефабрики до одного миллиона голов, в промышленной зоне села Елизаветинка района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 20 марта 2014 года № 97 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4629):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
18. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на территории земельного участка товарищества с ограниченной ответственностью "Аэлита-2014", выделенного для строительства и организации объектов базы отдыха в Калининском сельском округе района Беимбета Майлина, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 13 сентября 2016 года № 420 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6641):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
19. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы побережья Каратомарского водохранилища в пределах земельного участка туристической базы "Параллель" в районе Беимбета Майлина Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 4 декабря 2019 года № 518 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8817):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".

20. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай ауданының Белозер ауылдық округінде "Рыбацкое счастье" туристік базасын салуға сұратылған жер учаскесінің аумағы үшін Балықты көлінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 139 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9095 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".
21. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының Қостанай ауданында орналасқан Давыденовское-1 кен орнының құрылыс құмын игеруге арналған жер учаскесінде Тобыл өзенінің су қорғау аймағы мен белдеуін, оларды шаруашылықта пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы" 2020 жылғы 19 тамыздағы № 273 қаулысында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9390 болып тіркелген):
көрсетілген қаулының 2-қосымшасында:
1-тармақта:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) су шаруашылығы және су жинайтын құрылысжайлар мен олардың коммуникацияларын, көпірлерді, көпір құрылысжайларын, айлақтарды, порттарды, пирстерді және су көлігі қызметіне байланысты өзге де көліктік инфрақұрылым, кәсіпшілік балық өсіру, балық шаруашылығы технологиялық су айдындары объектілерін, жаңартылатын энергия көздерін (гидродинамикалық су энергиясын) пайдалану объектілерін, сондай-ақ су объектісіндегі рекреациялық аймақтарды қоспағанда, демалыс және (немесе) сауықтыру мақсатындағы ғимараттар мен құрылысжайларды салмай, ғимараттар мен құрылысжайларды салуға және пайдалануға;".

20. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохраной зоны и полосы озера Балыктинское для территории запрашиваемого земельного участка под строительство туристической базы "Рыбацкое счастье" в Белозерском сельском округе Костанайского района, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 8 апреля 2020 года № 139 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9095):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".
21. В постановлении акимата Костанайской области "Об установлении водоохранной зоны и полосы реки Тобол на земельном участке, предназначенном для разработки строительного песка месторождение Давыденовское-1, расположенного в Костанайском районе Костанайской области, режима и особых условий их хозяйственного использования" от 19 августа 2020 года № 273 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9390):
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 1:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) строительство и эксплуатация зданий и сооружений, за исключением водохозяйственных и водозаборных сооружений и их коммуникаций, мостов, мостовых сооружений, причалов, портов, пирсов и иных объектов транспортной инфраструктуры, связанных с деятельностью водного транспорта, промыслового рыболовства, рыбохозяйственных технологических водоемов, объектов по использованию возобновляемых источников энергии (гидродинамической энергии воды), а также рекреационных зон на водном объекте, без строительства зданий и сооружений досугового и (или) оздоровительного назначения;".