Әкімдіктің 2021 жылғы 17 наурыздағы № 114 "2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2021 жылғы 26 шілдедегі № 340 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 тамызда № 23800 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата от 17 марта 2021 года № 114 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год"
Постановление акимата Костанайской области от 26 июля 2021 года № 340. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 августа 2021 года № 23800
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қостанай облысы әкімдігінің "2021 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2021 жылғы 17 наурыздағы № 114 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9825 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
36 және 37-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"
36
Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласы
"Дружба-97" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2021 год" от 17 марта 2021 года № 114 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9825) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
пункты 36 и 37 изложить в новой редакции:
"
36
Житикаринский район, город Житикара
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дружба-97"

1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) разместить настоящее постановление на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов