Мәслихаттың 2021 жылғы 9 шілдедегі № 75 "Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2021 жылғы 25 тамыздағы № 87 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 28 тамызда № 24151 болып тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының "Қазақстан Республикасы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" 2021 жылғы 9 шілдедегі № 75 шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 23595 болып тiркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымша мынадай мазмұндағы 18 және 19-тармақтарымен толықтырылсын:
"18. "Нусинерсен" препараты, интратекальды енгізуге арналған ерітінді, жұлын бұлшықет атрофиясымен ауыратын азаматтарға (балаларға).
19. "Этеплирсен" препараты, инфузияға арналған ерітінді, Дюшен/Беккер үдемелі бұлшықет дистрофиясымен ауыратын азаматтарға.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облыстық мәслихатының хатшысы С. Ещанов

О внесении дополнений в решение маслихата от 9 июля 2021 года № 75 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение маслихата Костанайской области от 25 августа 2021 года № 87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2021 года № 24151
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Республики Казахстан при амбулаторном лечении бесплатно" от 9 июля 2021 года № 75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23595) следующие дополнения:
приложение 1 к указанному решению дополнить пунктами 18 и 19 следующего содержания:
"18. Препарат "Нусинерсен", раствор для интратекального введения, гражданам (детям) с заболеванием спинальная мышечная атрофия.
19. Препарат "Этеплирсен", раствор для инфузий, гражданам с заболеванием прогрессирующая мышечная дистрофия Дюшенна/Беккера.".
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Костанайского областного маслихата С. Ещанов