Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 8 сәуірдегі № 646 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 сәуірде № 9859 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қалалық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) барлық кандидаттар үшiн үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 8 апреля 2021 года № 646. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 апреля 2021 года № 9859
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Костанайской городской избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Әкімдіктің "Сайлау кампаниясы кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарын белгілеу туралы" 2011 жылғы 1 ақпандағы № 129, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-164 болып тіркелген қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;

2. Признать утратившим силу постановление акимата "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в период избирательных кампаний" от 1 февраля 2011 года № 129, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-1-164.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;

2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің аппаратының басшысына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Ахметов
Әкімдіктің
2021 жылғы 8 сәуірдегі
№ 646 қаулысына
қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
Орналасқан жері
1

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Костаная.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
от 8 апреля 2021 года
№ 646
Места для размещения агитационных печатных материалов
Месторасположение
1

Қостанай қаласы, А.П.Чехов көшесі, 98 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 1 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
2
Қостанай қаласы, М.Дулатов көшесі, 72 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 2 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
3
Қостанай қаласы, Қобыланды батыр даңғылы, 28 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 3 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
4
Қостанай қаласы, Ғ.Қайырбеков көшесі, 349 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 4 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
5
Қостанай қаласы, А.Бородин көшесі, 221 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Бауыржан Момышұлы атындағы № 5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
6
Қостанай қаласы, Ленинградская көшесі, 34 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 6 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
7
Қостанай қаласы, 9 шағын ауданы, 9 А мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 7 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
8
Қостанай қаласы, Урицкий көшесі, 58 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 8 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
9
Қостанай қаласы, Ғ.Қайырбеков көшесі, 334 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Ғ.Қайырбеков атындағы № 9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
10
Қостанай қаласы, 7 шағын ауданы, 25/2 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 10 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
11
Қостанай қаласы, Введенская көшесі, 37 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
12
Қостанай қаласы, С.Баймағамбетов көшесі, 154 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің А.М.Горький атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының тақта
13

Щит у здания коммунального государственного учреждения "Школа - лицей № 1 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица А.П.Чехова, 98
2
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Школа - лицей № 2 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица М.Дулатова, 72
3
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Школа – гимназия № 3 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, проспект Кобыланды батыра, 28
4
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Г.Каирбекова, 349
5
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 имени Бауыржана Момышулы отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица А.Бородина, 221
6
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Ленинградская, 34
7
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, 9 микрорайон, 9 А
8
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 8 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Урицкого, 58
9
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 имени Г.Кайырбекова отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Г.Каирбекова, 334
10
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 10 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, 7 микрорайон, 25/2
11
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 11 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Введенская, 37
12
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Гимназия имени А.М.Горького отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица С.Баймагамбетова, 154
13

Қостанай қаласы, Гастелло көшесі, 15/3 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының"Қостанай қаласы білім бөлімінің № 13 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
14
Қостанай қаласы, Победа көшесі, 32 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 14 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
15
Қостанай қаласы, Северо-западный шағын ауданы, 49 Б орам, 1 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 15 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
16
Қостанай қаласы, 8 шағын ауданы, 20 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
17
Қостанай қаласы, Строительная көшесі, 8 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 17 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
18
Қостанай қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 18 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
19
Қостанай қаласы, Волынов көшесі, 9 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 19 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
20
Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 112 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Мәриям Хәкімжанова атындағы № 20 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
21
Қостанай қаласы, Л.Беда көшесі, 122 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 21 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
22
Қостанай қаласы, Қобыланды батыр көшесі, 46/1 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 22 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
23
Қостанай қаласы, Маяковский көшесі, 131 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің М.Қозыбаев атындағы № 23 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
24

Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 13 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Гастелло, 15/3
14
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 14 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Победы, 32
15
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 15 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, микрорайон Северо-западный, 49 Б квартал, 1
16
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 16 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, 8 микрорайон, 20
17
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 17 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Строительная, 8
18
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Школа- гимназия № 18 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица И.Алтынсарина, 1
19
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 19 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Волынова, 9
20
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 20 имени Мариям Хакимжановой отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Маяковского, 112
21
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 21 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Л.Беды, 122
22
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 22 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Кобыланды батыра, 46/1
23
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 23 имени М.Козыбаева отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Маяковского, 131
24

Қостанай қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, 107 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 24 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
25
Қостанай қаласы, Узкоколейная көшесі, 14 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 25 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
26
Қостанай қаласы, А.Бородин көшесі, 138/1 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 28 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
27
Қостанай қаласы, Дмитрий Герасимов көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 29 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
28
Қостанай қаласы, Амангелді тұрғын үй алабы, Энергетиков көшесі, 12 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 30 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
29
Қостанай қаласы, Дзержинский көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 115 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
30
Қостанай қаласы, Белинский көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің № 122 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
31
Қостанай қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, 112 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің С.Мәуленов атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
32
Қостанай қаласы, Дружба тұрғын үй алабы, Школьная көшесі, 1 А мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Дружба жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта
33
Қостанай қаласы, Қонай тұрғын алабы, Бәйтерек көшесі, 12 мекенжайы бойынша орналасқан, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қостанай қаласы білім бөлімінің Чапаев негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратындағы тақта

Щит у здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 24 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица И.Алтынсарина, 107
25
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 25 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Узкоколейная, 14
26
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 28 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица А.Бородина, 138/1
27
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 29 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Дмитрия Герасимова, 4
28
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 30 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, жилой массив Амангельды, улица Энергетиков, 12
29
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 115 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Дзержинского, 5
30
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа № 122 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица Белинского, 5
31
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Гимназия имени С.Мауленова отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, улица И.Алтынсарина, 112
32
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Дружбинская общеобразовательная школа отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, жилой массив Дружба, улица Школьная, 1А
33
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Чапаевская основная средняя школа отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области, расположенного по адресу: город Костанай, жилой массив Кунай, улица Байтерек, 12