Мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 551 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 27 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 19 сәуірде № 9873 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Горняцк және Қашар кенттерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 551, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9695 болып тіркелген, шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 91 458,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 971,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 88 413,0 мың теңге;
2) шығындар – 91 737,6 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -279,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 150 996,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 38 867,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 112 054,0 мың теңге;
2) шығындар – 153 641,1 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 645,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 645,1 мың теңге.";

О внесении изменений в решение маслихата от 6 января 2021 года № 551 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2021-2023 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 16 апреля 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 апреля 2021 года № 9873. Прекращено действие в связи с истечением срока
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2021-2023 годы" от 6 января 2021 года № 551, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9695, следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы - 91 458,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 971,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 74,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 88 413,0 тысяч тенге;
2) затраты – 91 737,6 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -279,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279,6 тысячи тенге.";
в пункте 4 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 150 996,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 38 867,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 112 054,0 тысячи тенге;
2) затраты – 153 641,1 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -2 645,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 645,1 тысяча тенге.";