Әкімдіктің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 578 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін барлық кандидаттарға үй-жайлар ұсыну туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 822 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 шілдеде № 23609 болып тіркелді
Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін барлық кандидаттарға үй-жайлар ұсыну туралы" 2017 жылғы 10 мамырдағы № 578 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7098 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға үшін орындарды белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Рудный қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.";
көрсетілген қаулының 2-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы алынып тасталсын.
2. "Рудный қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі К. Испергенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Әкімдіктің
2021 жылғы 19 шілдедегі
№ 822 қаулысына
қосымша
Әкімдігінің
2017 жылғы 10 мамырдағы
№ 578 қаулысына
1 қосымша
Барлық кандидаттарға үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға үшін орындар
1. Рудный қаласы:
Ленин көшесі:
№ 46 үй маңындағы тұғырлық;
№ 56 құрылыс маңындағы тұғырлық;
№ 93 үй маңындағы тұғырлық;
№ 187а үй маңындағы тұғырлық;
№ 153 үй маңындағы тұғырлық;
50 лет Октября көшесі, № 98 үй маңындағы тұғырлық;
П. Корчагин көшесі:
№ 94 үй маңындағы тұғырлық;
№ 100 үй маңындағы тұғырлық;
Н.Ф. Сандригайло көшесі, № 63 үй маңындағы тұғырлық;

О внесении изменений в постановление акимата от 10 мая 2017 года № 578 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для всех кандидатов для встреч с избирателями"
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 19 июля 2021 года № 822. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июля 2021 года № 23609
Акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Рудного "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для всех кандидатов для встреч с избирателями" от 10 мая 2017 года № 578 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7098) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Совместно с Рудненской городской территориальной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.";
пункт 2 указанного постановления исключить;
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Рудного" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Рудного.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного К. Испергенов
"СОГЛАСОВАНО"
Рудненская городская
территориальная избирательная комиссия
Приложение
к постановлению акимата
от 19 июля 2021 года
№ 822
Приложение 1
к постановлению акимата
от 10 мая 2017 года
№ 578
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
1. город Рудный:
улица Ленина:
тумба в районе дома № 46;
тумба в районе строения № 56;
тумба в районе дома № 93;
тумба в районе дома № 187а;
тумба в районе дома № 153;
улица 50 лет Октября, тумба в районе дома № 98;
улица П. Корчагина:
тумба в районе дома № 94;
тумба в районе дома № 100;
улица Сандригайло Н.Ф., тумба в районе дома № 63;

Комсомол даңғылы, № 20/1 құрылыс маңындағы тұғырлық;
Садовая көшесі, № 16 үй маңындағы тұғырлық;
Молодая Гвардия көшесі, № 30а үй маңындағы тұғырлық.
2. Қашар кенті:
2-шағын аудан, № 72 үй маңындағы тұғырлық;
1-шағын аудан, № 84 үй маңындағы тұғырлық.
3. Горняцк кенті, Академик Сәтпаев көшесі, № 24 үй маңындағы тұғырлық.
4. Перцев ауылы, Юбилейная көшесі, № 38 құрылыс маңындағы тұғырлық.

проспект Комсомольский, тумба в районе строения № 20/1;
улица Садовая, тумба в районе дома № 16;
улица Молодая Гвардия, тумба в районе дома № 30а.
2. поселок Качар:
2 микрорайон, тумба в районе дома № 72;
1 микрорайон, тумба в районе дома № 84.
3. поселок Горняцкий, улица Академика Сатпаева, тумба в районе дома № 24.
4. село Перцевка, улица Юбилейная, тумба в районе строения № 38.