Алтынсарин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 3 желтоқсандағы № 168 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25734 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 24.04.2025 № 52 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 24.04.2025 № 52 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алтынсарин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Алтынсарин ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Алтынсарин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Алтынсарин ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтынсарин ауданы әкімінің міндетін атқарушы Е. Самидосов
Алтынсарин
ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 168 қаулысына
қосымша
Алтынсарин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 24.04.2025 № 52 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Стационарлық емес сауда объектілерінің орналасқан орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Танабай ауылы, Ленин көшесі, № 6 үйдің оң жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
2
Воробьевка ауылы, Школьная көшесі, № 10 үйдің оң жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
3
Докучаевка ауылы, Первомайская көшесі, № 1 үйдің оң жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
4
Шоқай ауылы, Школьная көшесі, № 17 үйдің оң жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
5
Ілияс Омаров атындағы ауылы, Ленин көшесі, № 3 үйдің сол жағында 10 метр
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
6
Жаңасу ауылы, Лесная көшесі, № 11 үйдің сол жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
7
Свердловка ауылы, Мир көшесі, № 3 үйдің оң жағында 10 метр
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
8
Новоалексеев ауылы, Ленин көшесі, № 46 үйдің сол жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
9
Приозерный ауылы, Ленин көшесі, № 25 үйдің сол жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
10
Большая Чураковка ауылы, Почтовая көшесі, № 7 үйдің сол жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
11

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Алтынсаринском районе
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 3 декабря 2021 года № 168. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25734.
Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Алтынсаринском районе
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 24.04.2025 № 52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 24.04.2025 № 52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в Алтынсаринском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Алтынсаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алтынсаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Алтынсаринского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Алтынсаринского района Е. Самидосов
Приложение
к постановлению акимата
Алтынсаринского района
от 3 декабря 2021 года
№ 168
Места размещения нестационарных торговых объектов в Алтынсаринском районе
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 24.04.2025 № 52 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
село Танабаевское, улица Ленина, справа от дома № 6
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
2
село Воробьевское, улица Школьная, справа от дома № 10
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
3
село Докучаевка, улица Первомайская, справа от дома № 1
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
4
село Шокай, улица Школьная, справа от дома № 17
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
5
село Имени Ильяса Омарова, улица Ленина, в 10 метрах слева от дома № 3
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
6
село Жанасу, улица Лесная, слева от дома № 11
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
7
село Свердловка, улица Мира, в 10 метрах справа от дома № 3
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
8
село Новоалексеевка, улица Ленина, слева от дома № 46
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
9
село Приозерное, улица Ленина, слева от дома № 25
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
10
село Большая Чураковка, улица Почтовая, слева от дома № 7
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
11

Первомайское ауылы, Луговая көшесі, № 29 үйдің сол жағында 10 метр
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
12
Щербаков ауылы, Мәриям Хәкімжанова көшесі, № 48 үйдің сол жағында 10 метр
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
13
Силантьев ауылы, Ленин көшесі, № 21 үйдің оң жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
14
Зуевка ауылы, Школьная көшесі, № 6 үйдің оң жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ
15
Красный Кордон ауылы, Парковая көшесі, № 1Б үйдің оң жағында
20 шаршы метрден
5 жыл
азық-түлік / азық-түлік емес тауарлар
жоқ

село Первомайское, улица Луговая, в 10 метрах слева от дома № 29
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
12
село Щербаково, улица Мариям Хакимжанова в 10 метрах слева от дома № 48
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
13
село Силантьевка, улица Ленина, справа от дома № 21
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
14
село Зуевка, улица Школьная, справа от дома № 6
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует
15
село Красный Кордон, улица Парковая, справа от дома № 1Б
20 квадратных метра
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
отсутствует