Әкімдіктің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 43 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 4 наурыздағы № 27 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 10 наурызда № 9806 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 28-бабы 4-тармағына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" 2015 жылғы 16 наурыздағы № 43 қаулысына (2015 жылғы 3 сәуірде "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5481 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.".
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданы әкімінің міндетін атқарушы М. Каласов
Әкімдіктің
2021 жылғы 4 наурыздағы
№ 27 қаулысына
қосымша
Әкімдіктің
2015 жылғы 16 наурыздағы
№ 43 қаулысына
қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар
1
Ақсай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2
Амангелді ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қ. Әбенов атындағы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3
Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Б. Қолдасбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
4
Амангелді ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
Амантоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Байғабыл ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің А. Нұрманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7
Есір ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н. Мейірманов атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Жалдама ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
9
Қабырға ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Н. Крупская атындағы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Қарасу ауылы
ауылдық клуб ғимаратында
11
Қарынсалды ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Қарынсалды негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12
Құмкешу ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13
Степняк ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Степняк негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
14
Тасты ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Тасты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15
Үрпек ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Жаңа ауыл жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
16
Үштоғай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Амангелді ауданы білім бөлімінің Рассвет негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

О внесении изменений в постановление акимата от 16 марта 2015 года № 43 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 4 марта 2021 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2021 года № 9806
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Амангельдинского района "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями" от 16 марта 2015 года № 43 (опубликовано 3 апреля 2015 года в газете "Аманкелді арайы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5481) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Амангельдинского района М. Каласов
Приложение
к постановлению акимата
от 4 марта 2021 года
№ 27
Приложение
к постановлению акимата
от 16 марта 2015 года
№ 43
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч с избирателями
1
село Аксай
в здании коммунального государственного учреждения "Буйректальская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
2
село Амангельды
в здании коммунального государственного учреждения "Дом культуры имени К. Абенова отдела культуры и развития языков акимата Амангельдинского района"
3
село Амангельды
в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Б. Колдасбаева отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
4
село Амангельды
в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
5
село Амантогай
в здании коммунального государственного учреждения "Амантогайская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
6
село Байгабыл
в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени А. Нурманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
7
село Есир
в здании коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Н. Мейирманова отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
8
село Жалдама
в здании коммунального государственного учреждения "Жалдаминская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
9
село Кабырга
в здании коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа имени Н. Крупской отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
10
село Карасу
в здании сельского клуба
11
село Карынсалды
в здании коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
12
село Кумкешу
в здании коммунального государственного учреждения "Кумкешуская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
13
село Степняк
в здании коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
14
село Тасты
в здании коммунального государственного учреждения "Тастинская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
15
село Урпек
в здании коммунального государственного учреждения "Жана аульская общеобразовательная школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области
16
село Уштогай
в здании коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя школа отдела образования Амангельдинского района" Управления образования акимата Костанайской области