Әкімдіктің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 47 "Амангелді ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 7 маусымдағы № 109 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 маусымда № 22989 болып тіркелді
Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Амангелді ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" 2018 жылғы 14 мамырдағы № 47 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7815 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
орыс тіліндегі 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Т. Карбозов

О внесении изменение в постановление акимата от 14 мая 2018 года № 47 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Амангельдинского района"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 7 июня 2021 года № 109. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22989
Акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Амангельдинского района" от 14 мая 2018 года № 47 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7815) следующее изменение:
пункт 1 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Амангельдинского района согласно приложению к настоящему постановлению.".
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района Т. Карбозов