"Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 7 ақпандағы № 49 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 149 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қыркүйекте № 24357 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысы Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 7 ақпандағы № 49 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6842 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Амангелді ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі Т. Карбозов

О признании утратившим силу постановления акимата Амангельдинского района Костанайской области от 7 февраля 2017 года № 49 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 13 сентября 2021 года № 149. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 сентября 2021 года № 24357
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Амангельдинского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 7 февраля 2017 года № 49 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6842).
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Амангельдинского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района Т. Карбозов