Шектеу іс-шараларын тоқтату және Первомай ауылы әкімінің 2021 жылғы 17 маусымдағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Первомай ауылы әкімінің 2021 жылғы 23 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 30 қыркүйекте № 24575 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Әулиекөл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының міндетін атқарушысының 2021 жылғы 17 тамыздағы № 01-23/433 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдардың сарып ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Первомай ауылында "Ауле Би 1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Первомай ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2021 жылғы 17 маусымдағы № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23071 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Первомай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Первомай ауылының әкімі Н. Косанов

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима села Первомайское от 17 июня 2021 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима села Первомайское Аулиекольского района Костанайской области от 23 сентября 2021 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 сентября 2021 года № 24575
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аулиекольского района от 17 августа 2021 года № 01-23/433 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Ауле Би 1" в селе Первомайское Аулиекольского района Костанайской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятии по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима села Первомайское "Об установлении ограничительных мероприятий" от 17 июня 2021 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23071).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Первомайское" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Первомайское Н. Косанов