Денисов ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 қарашадағы № 210 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 12 қарашада № 25127 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 73-тармағына сәйкес Денисов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 29.05.2025 № 130 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Денисов ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Денисов ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы оның ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов ауданының әкімі Б. Нургалиев
Әкімдіктің
2021 жылғы 9 қарашадағы
№ 210 қаулысына
қосымша
Денисов ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1
Денисов ауданы, Архангельск ауылдық округі, Архангельское ауылы, Урожайная көшесі, № 11 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
2
Денисов ауданы, Архангельск ауылдық округі, Жалтыркөл ауылы, Таганрогская көшесі, № 9 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
3
Денисов ауданы, Аршалы ауылдық округі, Аршалы ауылы, Целинная көшесі, № 31 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
4
Денисов ауданы, Аршалы ауылдық округі, Комаровка ауылы, Центральная көшесі, № 2 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
5
Денисов ауданы, Әйет ауылдық округі, Заәйет ауылы, Дорожная көшесі, № 28 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
6
Денисов ауданы, Әйет ауылдық округі, Әйет ауылы, Клубная көшесі, орталық алаңда
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
7
Денисов ауданы, Денисов ауылдық округі, Денисовка ауылы, Маслозаводская көшесі, № 23 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
8
Денисов ауданы, Денисов ауылдық округі, Денисовка ауылы, Ленин көшесі, № 24 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
9
Денисов ауданы, Денисов ауылдық округі, Денисовка ауылы Чапаев көшесі, № 30 ғимаратқа қарама-қарсы
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
10
Денисов ауданы, Красноармейск ауылдық округі, Фрунзенское ауылы, Комсомольская көшесі, № 40 үйдің жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
11
Денисов ауданы, Қырым ауылы, Майская көшесі, № 12 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
12
Денисов ауданы, Покров ауылдық округі, Покровка ауылы, Мир көшесі, парк жанындағы орталық алаңда
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
13
Денисов ауданы, Приречен ауылдық округі, Окраинка ауылы, Центральная көшесі, № 3 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
14
Денисов ауданы, Приречен ауылдық округі, Приреченка ауылы, Ленин көшесі, № 3 үйдің жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
15
Денисов ауданы, Свердлов ауылдық округі, Свердловка ауылы, Производственная көшесі, № 11 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
16
Денисов ауданы, Глебовка ауылы, Центральная көшесі, № 37 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
17
Денисов ауданы, Перелески ауылы, Парковая көшесі, № 1 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден 1 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
18
Денисов ауданы, Тельман ауылдық округі, Алшан ауылы, Ленин көшесі, № 5 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
19
Денисов ауданы, Тельман ауылдық округі, Антоновка ауылы, Садовая көшесі № 38 үйдің жанында
5 шаршы метрден 2 орын
5 жыл
азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Денисовского района
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 9 ноября 2021 года № 210. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 ноября 2021 года № 25127.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 73 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Денисовского района Костанайской области от 29.05.2025 № 130 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Денисовского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства акимата Денисовского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Денисовского района Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Денисовского района Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Денисовского района Б. Нургалиев
Приложение
к постановлению акимата
от 9 ноября 2021 года
№ 210
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Денисовского района
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь, квадратный метр
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура
1
Денисовский район, Архангельский сельский округ, село Архангельское, улица Урожайная, возле дома № 11
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
2
Денисовский район, Архангельский сельский округ, село Жалтырколь, улица Таганрогская, возле здания № 9
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
3
Денисовский район, Аршалинский сельский округ, село Аршалы, улица Целинная, возле дома № 31
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
4
Денисовский район, Аршалинский сельский округ, село Комаровка, улица Центральная, возле дома № 2
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5
Денисовский район, Аятский сельский округ, село Зааятское, улица Дорожная, возле дома № 28
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
6
Денисовский район, Аятский сельский окуг, село Аятское, улица Клубная, на центральной площади
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
7
Денисовский район, Денисовский сельский округ, село Денисовка, улица Маслозаводская, возле здания № 23
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
8
Денисовский район, Денисовский сельский округ, село Денисовка, улица Ленина, возле здания № 24
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
9
Денисовский район, Денисовский сельский округ, село Денисовка, улица Чапаева, напротив здания № 30
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
10
Денисовский район, Красноармейский сельский округ, село Фрунзенское, улица Комсомольская, возле дома № 40
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
11
Денисовский район, село Крымское, улица Майская, возле дома № 12
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
12
Денисовский район, Покровский сельский округ, село Покровка, улица Мира, на центральной площади возле парка
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
13
Денисовский район, Приреченский сельский округ, село Окраинка, улица Центральная, возле дома № 3
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
14
Денисовский район, Приреченский сельский округ, село Приреченка, улица Ленина, возле дома № 3
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
15
Денисовский район, Свердловский сельский округ, село Свердловка, улица Производственная, возле здания № 11
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
16
Денисовский район, село Глебовка, улица Центральная, возле здания № 37
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
17
Денисовский район, село Перелески, улица Парковая, возле здания № 1
1 место по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
18
Денисовский район, Тельманский сельский округ, село Алчановка, улица Ленина, возле здания № 5
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
19
Денисовский район, Тельманский сельский округ, село Антоновка, улица Садовая, возле здания № 38
2 места по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/ непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют