Әкімнің 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 1 "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 желтоқсанда № 25731 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Аудан әкімінің "Қамысты ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9077 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасыны Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім оның ресми жарияланғанынан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қамысты ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешімнің оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қамысты ауданының әкімі Г. Бекмухамедов
КЕЛІСІЛДІ
Қамысты аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы
Әкімнің
2021 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Әкімнің
2020 жылғы 3 сәуірдегі
№ 1 шешіміне
қосымша
Қамысты ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 393 сайлау учаскесі
Жайылма ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Жайылма ауылы, Ленин көшесі, 3 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Жайылма негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
2. № 394 сайлау учаскесі
Клочков ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Клочков ауылы, Титов көшесі, 1 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Клочков жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
3. № 395 сайлау учаскесі
Арқа ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Арқа ауылы, Школьный көшесі, 17 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Краснооктябрь жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

О внесении изменения в решение акима от 3 апреля 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района"
Решение акима Камыстинского района Костанайской области от 8 декабря 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2021 года № 25731
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима района от 3 апреля 2020 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Камыстинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9077) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Камыстинского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Камыстинского района Г. Бекмухамедов
СОГЛАСОВАНО
Камыстинская районная
территориальная
избирательная комиссия
Приложение
к решению акима
от 8 декабря 2021 года
№ 3
Приложение
к решению акима
от 3 апреля 2020 года
№ 1
Избирательные участки на территории Камыстинского района
1. Избирательный участок № 393
в границах села Жайылма.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Жайылма, улица Ленина, дом 3, здание коммунального государственного учреждения "Жайылминская основная средняя школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
2. Избирательный участок № 394
в границах села Клочково.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Клочково, улица Титова, дом 1, здание коммунального государственного учреждения "Клочковская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
3. Избирательный участок № 395
в границах села Арка.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Арка, улица Школьная, дом 17, здание коммунального государственного учреждения "Краснооктябрьская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.

4. № 396 сайлау учаскесі
Ливанов ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Ливанов ауылы, Комсомольская көшесі, 19 ғимарат, 2 блогы, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Ливанов негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
5. № 399 сайлау учаскесі
Қамысты ауылының шекараларында, көшелер: Журавлев, Строительная, Мазукаев, Парковая, Школьная, Транспортная, Свердлов, Одесская, Ленин, Киев, Банная, тұйық көшелер: Строительный, Парковый, Ленин.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ленин көшесі, 16 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің № 1 Қамысты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
6. № 400 сайлау учаскесі
Қамысты ауылының шекараларында, көшелер: Кооператор, Коммунальная, Декабристов, Гумилев, Энергетиков, Абай, Маяковский, Степная, Горький, Әуезов, Уәлиханов, Косма, Маякская, Южная, тұйық көшелер: Коммунальный, Энергетиков, Әуезов, Мешіт ауылы.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Косма көшесі, 19, "Қамысты ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қамысты аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
7. № 404 сайлау учаскесі
Талдыкөл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Талдыкөл ауылы, Октябрьская көшесі, 13 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Талдыкөл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
8. № 405 сайлау учаскесі
Орқаш ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Орқаш ауылы, Центральная көшесі, 9 ғимарат.
9. № 406 сайлау учаскесі
Алтынсарин ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Алтынсарин ауылы, Школьная көшесі, 7 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Алтынсарин жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
10. № 407 сайлау учаскесі
Қарабатыр ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Қарабатыр ауылы, Школьная көшесі, 21 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Қарабатыр жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
11. № 408 сайлау учаскесі
Аралкөл ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Аралкөл ауылы, Школьная көшесі, 2 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданының білім бөлімінің Бестау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

4. Избирательный участок № 396
в границах села Ливановка.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Ливановка, улица Комсомольская, здание 19, блок 2, здание коммунального государственного учреждения "Ливановская основная средняя школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
5. Избирательный участок № 399
в границах села Камысты, улицы: Журавлева, Строительная, Мазукаева, Парковая, Школьная, Транспортная, Свердлова, Одесская, Ленина, Киевская, Банная, переулки: Строительный, Парковый, Ленина.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Камысты, улица Ленина, дом 16, здание коммунального государственного учреждения "Камыстинская общеобразовательная школа № 1 отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
6. Избирательный участок № 400
в границах села Камысты, улицы: Кооператоров, Коммунальная, Декабристов, Гумилева, Энергетиков, Абая, Маяковского, Степная, Горького, Ауэзова, Валиханова, Космы, Маякская, Южная, переулки: Коммунальный, Энергетиков, Ауэзова, село Мечетное.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Камысты, улица Космы, 19, здание государственного коммунального казенного предприятия "Камыстинский районный Дом культуры отдела культуры и развития языков акимата Камыстинского района".
7. Избирательный участок № 404
в границах села Талдыколь.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Талдыколь, улица Октябрьская, дом 13, здание коммунального государственного учреждения "Талдыкольская основная средняя школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
8. Избирательный участок № 405
в границах села Уркаш.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Уркаш, улица Центральная, здание 9.
9. Избирательный участок № 406
в границах села Алтынсарино.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Алтынсарино, улица Школьная, дом 7, здание коммунального государственного учреждения "Алтынсаринская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
10. Избирательный участок № 407
в границах села Карабатыр.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Карабатыр, улица Школьная, дом 21, здание коммунального государственного учреждения "Карабатырская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
11. Избирательный участок № 408
в границах села Аралколь.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Аралколь, улица Школьная, дом 2, здание коммунального государственного учреждения "Бестауская начальная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.

12. № 409 сайлау учаскесі
Бестөбе ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Бестөбе ауылы, Школьная көшесі, 1А үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Бестөбе жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
13. № 411 сайлау учаскесі
Фрунзе ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Фрунзе ауылы, Калинина көшесі, 2 ғимарат, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Фрунзе бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
14. № 413 сайлау учаскесі
Адаевка ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Адаевка ауылы, Школьная көшесі, 5 үй, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Адай жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
15. № 414 сайлау учаскесі
Дружба ауылының шекараларында.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Дружба ауылы, Школьная көшесі, 14 ғимарат, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің Дружба негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
16. № 416 сайлау учаскесі
Қамысты ауылының шекараларында, көшелер: Северная, Карл Маркс, Ержанов, Досжанов, Дорожная, 60 лет Октября, 10 лет Целины, Құдайқұлов, Советская, Гагарин, 50 лет Октября, Новая, тұйық көшелер: 60 лет Октября, Гагарин, 50 лет Октября.
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Қамысты ауылы, Ленин көшесі, 33 құрылыс, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қамысты ауданы білім бөлімінің № 2 Қамысты жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
17. № 865 сайлау учаскесі
Учаскенің орналасқан жері: Қамысты ауданы, Красногор ауылы, Степная көшесі, 29 үй, Красногор мектебінің ғимараты.

12. Избирательный участок № 409
в границах села Бестобе.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Бестобе, улица Школьная, дом 1А, здание коммунального государственного учреждения "Бестюбинская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
13. Избирательный участок № 411
в границах села Фрунзе.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Фрунзе, улица Калинина, здание 2, здание коммунального государственного учреждения "Фрунзенская начальная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
14. Избирательный участок № 413
в границах села Адаевка.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Адаевка, улица Школьная, дом 5, здание коммунального государственного учреждения "Адаевская общеобразовательная школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
15. Избирательный участок № 414
в границах села Дружба.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Дружба, улица Школьная, здание 14, здание коммунального государственного учреждения "Дружбинская основная средняя школа отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
16. Избирательный участок № 416
в границах села Камысты, улицы: Северная, Карла Маркса, Ержанова, Дощанова, Дорожная, 60 лет Октября, 10 лет Целины, Кудайкулова, Советская, Гагарина, 50 лет Октября, Новая, переулки: 60 лет Октября, Гагарина, 50 лет Октября.
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Камысты, улица Ленина, строение 33, здание коммунального государственного учреждения "Камыстинская общеобразовательная школа № 2 отдела образования Камыстинского района" Управления образования акимата Костанайской области.
17. Избирательный участок № 865
Местонахождение участка: Камыстинский район, село Красногорское, улица Степная, дом 29, здание Красногорской школы.