Бейімбет Майлин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 2 тамыздағы № 166 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24243 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік құқықтык актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 тіркелген) сәйкес, Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бейімбет Майлин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі К. Муржакупов
Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің
2021 жылғы 2 тамыздағы
№ 166 қаулысына
қосымша
Бейімбет Майлин ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Орналасқан орны
Алатын алаңы, шаршы метр
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын орналасқан инфрақұрылым
1
Бейімбет Майлин ауданы, Асенкритов ауылдық округі, Асенкритов ауылы, Аятская көшесі, № 59 тұрғын үйге қарама-қарсы
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
2
Бейімбет Майлин ауданы, Белинский ауылдық округі, Қайындыкөл ауылы, Белинская көшесі, № 2 үйдің жанында
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
3
Бейімбет Майлин ауданы, Калинин ауылдық округі, Береговое ауылы, Московская көшесі, № 34 үйдің жанында
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
4

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в районе Беимбета Майлина
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 2 августа 2021 года № 166. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24243
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов в районе Беимбета Майлина согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата района Беимбета Майлина" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата района Беимбета Майлина Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Беимбета Майлина Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов
Приложение
к постановлению акимата
района Беимбета Майлина
от 2 августа 2021 года
№ 166
Места размещения нестационарных торговых объектов в районе Беимбета Майлина
Месторасположение
Занимаемая площадь, квадратные метры
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Близлежащая инфраструктура
1
район Беимбета Майлина, Асенкритовский сельский округ, село Асенкритовка, улица Аятская, напротив жилого дома № 59
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
2
район Беимбета Майлина, Белинский сельский округ, село Кайындыколь, улица Белинская, возле дома № 2
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
3
район Беимбета Майлина, Калининский сельский округ, село Береговое, улица Московская, возле дома № 34
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
4

Бейімбет Майлин ауданы, Май ауылдық округі, Май ауылы, 60 лет Октября көшесі, 25/1 ғимаратының жанында
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
5
Бейімбет Майлин ауданы, Набережный ауылдық округі, Елизаветинка ауылы, Майлин көшесі, № 2 үйдің жанында
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
6
Қостанай облысы, Бейімбет Майлин ауданы, Новоильинов ауылдық округі, Новоильновка ауылы, Школьная көшесі, № 35 "а" ғимаратының жанында
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
7
Бейімбет Майлин ауданы, Павлов ауылдық округі, Павлов ауылы, Центральная көшесі, № 39 үйінің жанында
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
8
Бейімбет Майлин ауданы, Әйет ауылдық округі, Әйет ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 78 үйінің жанында және Жабағы Батыр көшесі 77
5 шаршы метрден
2 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ
9
Бейімбет Майлин ауданы, Тобыл кенті, Станционная көшесі, № 6 үйінің жанында
5 шаршы метрден
1 орын
5 жыл
азық-түлік/азық-түлік емес тауарлар
ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері жоқ

район Беимбета Майлина, Майский сельский округ, село Майское улица 60 лет Октября, возле здания 25/1
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
5
район Беимбета Майлина, Набережный сельский округ, село Елизаветинка, улица Майлина, возле дома № 2
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
6
район Беимбета Майлина, Новоильиновский сельский округ, село Новоильиновка, улица Школьная, возле здания № 35 "а"
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
7
район Беимбета Майлина, Павловский сельский округ, село Павловка, улица Центральная, возле дома № 39
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
8
район Беимбета Майлина, сельский округ Әйет, село Әйет, улица Тәуелсіздік, возле дома № 78 и улица Жабағы Батыра 77
2 места
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют
9
район Беимбета Майлина, поселок Тобол, улица Станционная, возле дома № 6
1 место
по 5 квадратных метров
5 лет
продовольственные/непродовольственные товары
торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания отсутствуют