Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 20 қыркүйектегі № 226 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 20 қыркүйекте № 24451 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2017 жылғы 17 ақпандағы № 48 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6852 болып тіркелген);
2) Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің "Әкімдіктің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 48 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 78 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9104 болып тіркелген).
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин ауданының әкімі К. Муржакупов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района Беимбета Майлина
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 20 сентября 2021 года № 226. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2021 года № 24451
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Тарановского района Костанайской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 17 февраля 2017 года № 48 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6852);
2) постановление района Беимбета Майлина Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 17 февраля 2017 года № 48 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" от 9 апреля 2020 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9104).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Беимбета Майлина Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Беимбета Майлина К. Муржакупов