Әкімнің 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 1 "Евгенов ауылының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Павлов ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 ақпандағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 ақпанда № 9759 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, "Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы" Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 4 қаулысына және Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 31 қазандағы № 437 бірлескен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8743 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Павлов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әкімнің "Евгенов ауылының көшелеріне атау беру туралы" 2012 жылғы 2 сәуірдегі № 1 шешіміне (2012 жылғы 21 маусымда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-168 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "Евгенов ауылы" сөз тіркесі "Павлов ауылдық округінің әкімі" деп ауыстырылсын.
2. "Павлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округтің әкімі Т. Кузембаева

О внесении изменения в решение акима от 2 апреля 2012 года № 1 "О присвоении наименований улицам села Евгеновка"
Решение акима Павловского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 9 февраля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 февраля 2021 года № 9759
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением акимата Костанайской области от 31 октября 2019 года № 4 и решением маслихата Костанайской области от 31 октября 2019 года № 437 "Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8743), аким Павловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима "О присвоении наименований улицам села Евгеновка" от 2 апреля 2012 года № 1 (опубликовано 21 июня 2012 года в районной газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-168) следующее изменение:
в преамбуле указанного решения словосочетание "села Евгеновка" заменить на "аким Павловского сельского округа".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Павловского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Т. Кузембаева