2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 102/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 20 сәуірде № 7253 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 38-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңңамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Қ. Байхановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2021 год
Постановление акимата Павлодарской области от 15 апреля 2021 года № 102/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 апреля 2021 года № 7253.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 38 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой категории субсидируемых семян на 2021 год.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байханова А.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Утверждены
постановлением акимата
Павлодарской области

2021 жылғы 15 сәуірдегі
№ 102/3 қаулысымен
бекітілген
2021 жылға арналған субсидияланатын тұқымдардың әрбір санаты бойынша тұқым
шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 06.08.2021 № 202/7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Бюджет түрі
Субсидия көлемдері, мың тенге
бірегей тұқымдар
элиталық тұқымдар
бірінші репродукция тұқымдары
екінші репродукция мақта тұқымдары
бірінші ұрпақ будандарының тұқымдары
элиталық көшеттер
Жергілікті

от 15 апреля 2021 года
№ 102/3
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по каждой
категории субсидируемых семян на 2021 год
Сноска. Приложение –в редакции постановления акимата Павлодарской области от 06.08.2021 № 202/7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Вид бюджета
Объемы субсидий, тысяч тенге
оригинальных семян
элитных семян
семян первой репродукции
семян хлопчатника второй репродукции
Семян гибридов первого поколения
элитных саженцев
Местный