Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 61/5 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 шілдеде № 23597 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 126/12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық мәслихатының 26.04.2024 № 126/12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының "Павлодар облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7274 болып тіркелді) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы он үш және он төрт жолдарымен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"
13
Өкпе обыры
"Алектиниб";
"Денозумаб"
14
Жұлын бұлшықетінің атрофиясы
"Нусинерсен"
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Е. Айткенов

О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении"
Решение Павлодарского областного маслихата Павлодарской области от 8 июля 2021 года № 61/5. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июля 2021 года № 23597. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26 апреля 2024 года № 126/12
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 26.04.2024 № 126/12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Павлодарской области при амбулаторном лечении" от 22 апреля 2021 года № 21/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7274) следующие дополнения:
приложение 1 указанного решения дополнить строками тринадцать и четырнадцать следующего содержания:
"
13
Рак легкого
"Алектиниб";
"Денозумаб"
14
Спинальная мышечная атрофия
"Нусинерсен"
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Павлодарского областного маслихата Е. Айткенов