Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "Екібастұз қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 487/63 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 29/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 18 мамырда № 7282 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңының 8-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы "Екібастұз қаласында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 487/63 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7109 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Екібастұз қаласында жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1) Шешембеков көшесі бойынша орналасқан "Шахтер" мәдениет және демалыс саябағы. Жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін шекті толу нормасы - екі жүз елу адам;
2) Бауыржан Момышұлы көшесі бойынша орналасқан интернационалист- жауынгерлер сквері. Жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін шекті толу нормасы - екі жүз елу адам.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың азаматтардың құқықтарын және заңды мүдделерін қамтамасыз ету жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы Л. Бекбергенова
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков

О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 487/63 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Экибастуз"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 28 апреля 2021 года № 29/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 мая 2021 года № 7282
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 487/63 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в городе Экибастуз" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7109) следующее изменение:
пункт 1 приложения 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в городе Экибастуз в форме собрания, митинга:
1) парк культуры и отдыха "Шахтер", расположенный по улице Шешембекова. Норма предельной заполняемости для организации и проведения мирных собраний в форме собрания, митинга - двести пятьдесят человек;
2) сквер воинам-интернационалистам, расположенный по улице Бауыржан Момышұлы. Норма предельной заполняемости для организации и проведения мирных собраний в форме собрания, митинга - двести пятьдесят человек.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по обеспечению прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Экибастузского
городского маслихата Л. Бекбергенова
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков