Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 32/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 мамырда № 7297 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының әлеуметтік, мәдени дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы Л. Бекбергенова
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының
2021 жылғы 28 сәуірдегі
№ 32/4 шешіміне
қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 216/27 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3791 болып тіркелген).
2. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 қазандағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 216/27 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 284/33 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4196 болып тіркелген).
3. Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 наурыздағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 216/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 307/35 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4399 болып тіркелген).
4. Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы "Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі "Атаулы және мереке күндеріне орай алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 216/27 шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы" № 355/43 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6402 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 28 апреля 2021 года № 32/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 мая 2021 года № 7297
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Экибастузского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам социального, культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Экибастузского
городского маслихата Л. Бекбергенова
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 28 апреля 2021 года № 32/4
Перечень утративших силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
1. Решение Экибастузского городского маслихата от 28 апреля 2014 года № 216/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3791).
2. Решение Экибастузского городского маслихата от 28 октября 2014 года № 284/33 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 28 апреля 2014 года № 216/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4196).
3. Решение Экибастузского городского маслихата от 12 марта 2015 года № 307/35 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 28 апреля 2014 года № 216/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4399).
4. Решение Экибастузского городского маслихата от 24 мая 2019 года № 355/43 "О внесении изменений и дополнения в решение Экибастузского городского маслихата от 28 апреля 2014 года № 216/27 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6402).