Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Железин ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 519/6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 сәуірдегі № 23/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 маусымда № 23027 болып тіркелді
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 519/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7171 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасындағы 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын.
"1. Железин ауданында жиналыс, митинг түрінде бейбіт жиналыстарды өткізуді ұйымдастыру үшін мамандандырылған орын:
Железинка ауылы, Тәуелсіздік көшесі бойынша орналасқан Құдайберген Әлсейітов атындағы аудандық мәдениет үйінің алдындағы алаң. Жиналыс, митинг нысанындағы бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін шекті толтырылу нормасы - екі жүз адам.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық маслихатының сессия төрағасы Е. Волкова
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер

О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 8 января 2021 года № 519/6 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Железинском районе"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 28 апреля 2021 года № 23/7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июня 2021 года № 23027
Железинский районный маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районого маслихата "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Железинском районе" от 8 января 2021 года № 519/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7171) следующее изменение:
в приложении 1 указанного решения пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Специализированое место для организации проведения мирных собраний в Железинском районе в форме собрания, митинга:
Площадь перед районным домом культуры имени Кудайбергена Альсеитова, расположенная по улице Тәуелсіздік села Железинка. Норма предельной заполняемости для организации и проведения мирных собраний в форме собрания, митинга - двести человек.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата Е. Волкова
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер