Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 маусымдағы "Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі Ынтымақ ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-04-5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 16 қыркүйектегі № 1-04-6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 қыркүйекте № 24465 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабы 2 -тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10 -1 - бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабы 1-тармағына сәйкес, Ертіс ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 3 тамыздағы № 2-19/522 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округінің Ынтымақ ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық – санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 маусымдағы "Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округі Ынтымақ ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-04-5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23029 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақұдық ауылдық округінің әкімі Т. Рустембеков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Каракудукского сельского округа Иртышского района от 8 июня 2021 года № 1-04-5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Ынтымак Каракудукского сельского округа Иртышского района"
Решение акима Каракудукского сельского округа Иртышского района Павлодарской области от 16 сентября 2021 года № 1-04-6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2021 года № 24465
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно - санитарного инспектора Иртышского района от 3 августа 2021 года № 2-19/522, РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно – санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Ынтымак Каракудукского сельского округа Иртышского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Каракудукского сельского округа Иртышского района от 8 июня 2021 года № 1-04-5 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Ынтымак Каракудукского сельского округа Иртышского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23029).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каракудукского сельского округа Т. Рустембеков