Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округінің Шарбақты ауылының аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 1-03/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 қаңтарда № 7183 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына және 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Шарбақты ауылдық округінің әкiмі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шарбақты ауданы Шарбақты ауылдық округінің Шарбақты ауылының аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелері алынбай қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты ауылдық округінің әкімі М. Жиенбаев
Шарбақты ауылдық
округі әкімінің
2021 жылғы 8 қаңтардағы
№ 1-03/1 шешіміне
қосымша
Р/с№
Пайдаланушы
Алаңы, гектар
Ұзындығы, метр
Нысыналы мақсаты
Пайдалану мерзімі, жыл
Жер учаскесінің орналасқан жері
1
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы

Об установлении публичного сервитута на территории села Шарбакты Шарбактинского сельского округа Щербактинского района
Решение акима Шарбактинского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 8 января 2021 года № 1-03/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2021 года № 7183
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19 и подпунктом 2 пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Шарбактинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории села Шарбакты Шарбактинского сельского округа Щербактинского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шарбактинского сельского округа М. Жиенбаев
Приложение
к решению акима
Шарбактинского
сельского округа
от 8 января 2021 года
№ 1-03/1
№ п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Протяженность, метр
Целевое назначение
Срок эксплуатации, лет
Место расположение земельного участка
1
Акционерное общество "Казахтелеком"