Павлодар ауданы әкімінің 2020 жылғы 19 маусымдағы "Павлодар ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" № 1-ш шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 2021 жылғы 8 қарашадағы № 1-ш шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 қарашада № 25071 болып тіркелді
Павлодар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Павлодар ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 маусымдағы "Павлодар ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6862 болып тіркелген) № 1-ш шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
он бірінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орталығы: Чернорецк ауылы, Трунова көшесі, 3, Мәдениет үйінің ғимараты;";
жиырма төртінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"сайлау учаскесінің шекаралары: Черноярка ауылдық округінің Новочерноярка, Черноярка ауылдарының аумағы.";
жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші абзацтар алынып тасталсын;
тоқсан екінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Сайлау учаскесінің орталығы: Ольгинка ауылы, Абай көшесі, 15, Мәдениет үйінің ғимараты;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушысы Г.Қ. Сейітқазинаға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Е. Иманслям
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

О внесении изменений в решение акима Павлодарского района от 19 июня 2020 года № 1-ш "Об образовании избирательных участков на территории Павлодарского района"
Решение акима Павлодарского района Павлодарской области от 8 ноября 2021 года № 1-ш. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 ноября 2021 года № 25071
Аким Павлодарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Павлодарского района от 19 июня 2020 года № 1-ш "Об образовании избирательных участков на территории Павлодарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6862) следующие изменения:
в приложении указанного решения:
абзац одиннадцатый изложить в новой редакции:
"Центр избирательного участка: село Чернорецк, улица Трунова, 3, здание Дома культуры;";
абзац двадцать четвертый изложить в новой редакции:
"границы избирательного участка: территория сел Новочерноярка, Черноярка Черноярского сельского округа.";
абзацы двадцать пятый, двадцать шестой, двадцать седьмой исключить;
абзац девяносто второй изложить в новой редакции:
"Центр избирательного участка: село Ольгинка, улица Абая, 15, здание Дома культуры;".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Сейтказину Г.К.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Е. Иманслям
"СОГЛАСОВАНО"
Павлодарская районная
территориальной избирательной комиссия