Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 8 шілдедегі № 1-03-4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23442 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 қазандағы № 1-03-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің 26.10.2021 № 1-03-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Павлодар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 15 маусымдағы № 2-36/203 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округінің аумағында орналасқан "Эльдар" қарапайым серіктестік түрінде жүргізілетін фермерлік шаруашылығына, жер учаскесінің кадастрлық нөмірі: 14-211-053-005, ірі қара малдың бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Григорьевка ауылдық округінің әкімі В. Бруцкий

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Григорьевского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 8 июля 2021 года № 1-03-4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23442. Утратило силу решением акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 26 октября 2021 года № 1-03-5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 26.10.2021 № 1-03-5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Павлодарского района от 15 июня 2021 года № 2-36/203, РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на фермерское хозяйство в форме простого товарищества "Эльдар" кадастровый номер земельного участка: 14-211-053-005, расположенного на территории Григорьевского сельского округа Павлодарского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Григорьевского сельского округа В. Бруцкий