Успен аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Успен ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 345/69 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 29/3 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 7248 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2020 жылғы 25 мамырдағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Заңының 8-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Успен ауданында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды, бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды пайдалану тәртібін, олардың шекті толу нормаларын, сондай-ақ бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындарды материалдық-техникалық және ұйымдастырушылық қамтамасыз етуге қойылатын талаптарды, пикеттеуді өткізуге тыйым салынған іргелес аумақтардың шекараларын айқындау туралы" № 345/69 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7170 болып тіркелген, 2021 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Успен ауданында жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін арнайы орындар:
1) Успен ауылы Қазыбек би көшесінде орналасқан орталық алаңы. Жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін шекті толу нормасы - жүз адам;
2) Успен ауылы Милевский көшесінде орналасқан аудандық мәдениет үйі алдындағы алаң. Жиналыс, митинг нысанында бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу үшін шекті толу нормасы - жүз адам.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаты әлеуметтік саясат және заңдылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Каримова
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Бараисов

О внесении изменения в решение Успенского районного маслихата от 8 января 2021 года № 345/69 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Успенском районе"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2021 года № 29/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 апреля 2021 года № 7248
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 25 мая 2020 года "О порядке организации и проведения мирных собраний в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 8 января 2021 года № 345/69 "Об определении специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, порядка использования специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, норм их предельной заполняемости, а также требований к материально-техническому и организационному обеспечению специализированных мест для организации и проведения мирных собраний, границ прилегающих территорий, в которых запрещено проведение пикетирования в Успенском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7170, опубликовано 13 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующее изменение:
пункт 1 приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Специализированные места для организации и проведения мирных собраний в Успенском районе в форме собрания, митинга:
1) центральная площадь, расположенная по улице Қазыбек би, в селе Успенка. Норма предельной заполняемости для организации и проведения мирных собраний в форме собрания, митинга - сто человек;
2) площадь перед районным домом культуры, расположенная по улице Милевского в селе Успенка. Норма предельной заполняемости для организации и проведения мирных собраний в форме собрания, митинга - сто человек.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии Успенского районного маслихата по вопросам законности и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Успенского районного маслихата Ж. Каримова
Секретарь Успенского районного маслихата Ж. Бараисов