Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 151 "Тұрғын үй қорын күтіп-ұстау ережелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
II сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс VII сессиясының 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 12 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2021 жылғы 2 ақпанда № 1683 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 15 қыркүйектегі № 151 "Тұрғын үй қорын күтіп-ұстау ережелерін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1408 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында және интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, тұрғын үй және жер пайдалану жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы М.В. Финогеновке жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VII сайланымның Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс II сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
С. Канкуров

О признании утратившим силу решения маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 151 "Об утверждении правил содержания жилищного фонда"
Решение внеочередной VII сессии маслихата города Алматы II созыва от 29 января 2021 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 2 февраля 2021 года № 1683
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Алматы от 15 сентября 2017 года № 151 "Об утверждении правил содержания жилищного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1408, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 октября 2017 года).
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях и на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по градостроительству, жилью и землепользованию маслихата города Алматы Финогенова М.В.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной II cессии,
секретарь маслихата города Алматы
С. Канкуров