Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 2/301 "Алматы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларын есепке қою және есептен алу тәртібін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 26 тамыздағы № 3/439 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24241 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 2/301 "Алматы қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық обьектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларын есепке қою және есептен алу тәртібін айқындау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1558 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Тұрғын үй саясаты басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді кейіннен Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С.Д. Құсайыновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 16 мая 2019 года № 2/301 "Об определении Порядка постановки на учет и снятия с учета опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 26 августа 2021 года № 3/439. Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24241
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 16 мая 2019 года № 2/301 "Об определении Порядка постановки на учет и снятия с учета опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 1558).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление жилищной политики города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан, с последующим размещением на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Кусаинова С.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев