Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының жер учаскелері үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 ақпандағы № 2/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 23 ақпанда № 7141 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабы 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының жер учаскелері үшін бағалау аймақтарының шекаралары және төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихат сессиясының төрағасы
Е. Мамбетов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаты
2021 жылғы 17 ақпандағы
№ 2/1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының жер учаскелері үшін бағалау аймақтарының шекаралары және төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін базалық ставкаларға түзету коэффициенттері
Аймақ шекаралары
1
2
3
І
1,50
І аймақ Петропавл қаласының орталық бөлігін қамтиды. Бір алқаптан тұрады. Солтүстік жақтан бастап Сергей Павлов атындағы - Крепостная - Жамбыл атындағы - Аяған Шәжімбаев атындағы - Жамбыл атындағы қысқа көше - Мұхтар Әуезов атындағы - Заводская - Гоголь - Юрий Медведев атындағы - "Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген алаптың солтүстік жағы - Егемен Қазақстан - Партизан - Парк - Труд - 314-ші Атқыштар дивизиясы көшелерінің бойымен - "Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген алаптың солтүстік жағы - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы - Ыбырай Алтынсарин атындағы - Маяковский - Пушкин - Кәрім Сүтішев көшелерінің бойымен Сергей Павлов атындағы көшесіне дейін
ІІ
1,45
ІІ аймақ Петропавл қаласының орталық бөлігіне оңтүстіктен шектеседі. Солтүстік жақтан бастап "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы - Георгий Жуков атындағы - Жәлел Қизатов атындағы көшелердің бойымен - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолымен оңтүстік-шығысқа - Промышленная көшесімен - VI аймақтың шекарасы бойымен солтүстік-батысқа - Ніл Болатбаев - Жамбыл атындағы - Крепостная - Сергей Павлов атындағы көшелерінің бойымен - Есіл өзенінің жағалауымен - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолына дейін
ІІІ

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 17 февраля 2021 года № 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 февраля 2021 года № 7141
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Петропавловска Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель сессии
Северо-Казахстанского областного
маслихата
Е. Мамбетов
Секретарь
Северо-Казахстанского областного
маслихата
В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанский
областной маслихат
от 17 февраля 2021 года
№ 2/1
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки города Петропавловска Северо-Казахстанской области
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Границы зон
1
2
3
I
1,50
Зона I занимает центральную часть города Петропавловск. Представлена единым массивом. Проходит начиная с северной стороны по улицам имени Сергея Павлова - Крепостная – имени Жамбыла - имени Аягана Шажимбаева - проезд имени Жамбыла - имени Мухтара Ауэзова - Заводская - Гоголя – имени Юрия Медведева - северная сторона полосы отвода Акционерного общества "Российская железная дорога" - по улицам Егемен Казахстан - Партизанская - Парковая - Труда - 314-й Стрелковой дивизии - северная сторона полосы отвода- Акционерного общества "Российская железная дорога" - автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" - по улицам имени Ибрая Алтынсарина - Маяковского - Пушкина - Карима Сутюшева до улицы имени Сергея Павлова.
II
1,45
Зона II c южной стороны примыкает к центральной части города Петропавловска. Проходит начиная с северной стороны по автомобильной дороге "Обход города Петропавловска" - по улицам имени Георгия Жукова - имени Жалела Кизатова - на юго-восток по автомобильной дороге "Обход города Петропавловска" - улицам Промышленная - на северо - запад по границе зоны VI - по улицам Нэли Болатбаева – имени Жамбыла - Крепостная - имени Сергея Павлова - по берегу реки Ишим - до автомобильной дороги "Обход города Петропавловска".
III

1.35
ІІІ аймақ төрт бөліктен тұрады:
ІІІ-1 аймағы - шығыс жақтан І аймақпен шектеседі. Солтүстік жақтан бастап Сергей Павлов атындағы - Кәрім Сүтішев - Пушкин - Маяковский - Ыбырай Алтынсарин атындағы көшелерінің - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолының бойымен - "Қызылжар Су" акционерлік қоғамының жер учаскесі шекарасының шығыс жағы - Перминовтер атындағы көшесі - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолының батыс жағынан Сергей Павлов атындағы көшесіне дейін.

1.35
Зона III состоит из четырҰх частей.
Зона III-1 - примыкает с восточной стороны к зоне I. Проходит начиная с северной стороны по улицам имени Сергея Павлова - Карима Сутюшева - Пушкина - Маяковского – имени Ибрая Алтынсарина - автомобильной дороге "Обход города Петропавловска" - восточная сторона границы земельного участка Акционерного общества "Кызылжар Су" - улицы имени Перминовых - с западной стороны по автомобильной дороге "Обход города Петропавловска" до улицы имени Сергея Павлова.

Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-1 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 013, 020 (Маяковский көшесі - Ыбырай Алтынсарин атындағы көше - Т.С.Позолотин көшесі - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы), 021 (Крылов көшесінен - Есіл өзені - Ыбырай Алтынсарин атындағы көшеге дейінгі бөлігі), 022 (Ыбырай Алтынсарин атындағы көшеге дейінгі бөлігі - "Қызылжар Су" акционерлік қоғамы жер учаскесінің сыртқы шекарасы - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолына дейінгі бөлігі).
ІІІ-2 аймағы - "Береке", "Бензострой" ықшам аудандары батыс жақтан І аймаққа шектеседі. Солтүстік жағынан бастап Мұхтар Әуезов атындағы көшенің бойымен - шығыс жағынан VI аймақ (өнеркәсіптік аймақ) шекарасы бойымен - оңтүстік жағынан VI аймақ шекарасы бойымен ("Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген белдеу алап) - Юрий Медведев атындағы - Гоголь - Заводская - Мұхтар Әуезов атындағы көшелерінің бойымен солтүстікке қарай өтеді.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-2 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 017 (Юрий Медведев атындағы - Гоголь - Заводская - Мұхтар Әуезов атындағы көшелерінің бөлігі - "ЗИКСТО" акцонерлік қоғамы жер учаскесінің шығыс шекарасы - өнеркәсіптік аймақ), 026, 027.
ІІІ-3 аймағы - "Жұмысшы кенті" ықшам ауданы. Жол өтпесінің солтүстік-шығыс жағынан бастап шығыс бағытта "Ресей темір жолы" акционерлік қоғамына бөлінген алап шекарасымен (VI аймақ шекарасы) үймеге дейін - Космонавтар көшесі бойымен батысқа, содан әрі "Южный" ықшам ауданының шекарасы бойымен оңтүстікке - "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы бойындағы белдеу шекарасымен шығыс бағытта - "Жезқазған-Петропавл" автомобиль жолы бойымен солтүстік бағытта жол өтпесіне дейін.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-3 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 097, 098, 099, 142 (бір бөлігі).
ІІІ-4 аймағы - "Борки, "Кірпіш зауыты", Петропавл қаласының солтүстік жақ бөлігінде орналасқан. Солтүстіктен бастап оңтүстікке қарай "Петропавл-Долматов" автомобиль жолы бойымен - Жәлел Қизатов атындағы көше бойымен - Георгий Жуков атындағы көшеге өтіп - Есіл өзенінің жағалауымен - "Каскад" бау-бақша серіктестігінің шығыс жағынан - 062 кадастрлық орам шекарасы бойымен - Есіл өзені жағалауымен - "Полуостров" бау-бақша серіктестігінің шығыс жағынан - Есіл өзені жағалауы бойымен жыра арқылы "Петропавл-Долматов" автомобиль жолына дейін өтеді.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес ІІІ-4 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 002 ("Полуостров" бау-бақша серіктестігіне дейінгі бөлігі).
ІV

Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону III-1 входят учетные кварталы: 013, 020 (часть - улицы Маяковского - улицы имени Ибрая Алтынсарина - улицы Позолотина Т.С. - автомобильной дороги "Обход города Петропавловска"), 021 (часть - от улицы Крылова - реки Ишим - до улицы имени Ибрая Алтынсарина), 022 (часть - до улицы имени Ибрая Алтынсарина - внешняя граница земельного участка Акционерного общества "Кызылжар Су" - до автомобильной дороги "Обход города Петропавловска").
Зона III-2 - микрорайоны "Береке", "Бензострой" примыкают с западной стороны к зоне I. Проходит начиная с северной стороны по улице имени Мухтара Ауэзова - с восточной стороны по границе зоны VI (промзона) - с южной стороны по границе зоны VI (полоса отвода Акционерного общества "Российская железная дорога") - на север по улицам имени Юрия Медведева - Гоголя - Заводская - Мухтара Ауэзова.
Согласно кадастровой карте города Петропавловска в зону III-2 входят учетные кварталы: 017 (часть - улицы имени Юрия Медведева - Гоголя - Заводская - имени Мухтара Ауэзова - восточная граница земельного участка Акционерного общества "ЗИКСТО" - промзона), 026, 027.
Зона III-3 - микрорайон "Рабочий посҰлок". С северо-восточной стороны от путепровода в восточном направлении по границе полосы отвода Акционерного общества "Российская железная дорога" (граница зоны VI) до насыпи - на запад по улице Космонавтов, затем на юг по границе микрорайона "Южный" - по автомобильной дороге "Обход города Петропавловска" - в северном направлении по автомобильной дороге "Жезказган - Петропавловск" до путепровода.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону III-3 входят учетные кварталы: 028, 029, 030, 031, 032, 033, 034, 035, 036, 097, 098, 099, 142 (часть).
Зона III-4 - "Борки", "Кирпичный завод", расположен в северной части города Петропавловска. Проходит начиная с севера на юг по автомобильной дороге "Петропавловск-Долматово" - по улице имени Жалела Кизатова - с переходом на улицу имени Георгия Жукова - по берегу реки Ишим - с восточной стороны садоводческого товарищества "Каскад" - по границе кадастрового квартала 062 - по берегу реки Ишим - с восточной стороны садоводческого товарищества "Полуостров" - по берегу реки Ишим - по оврагу до автомобильной дороге "Петропавловск-Долматово".
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону III-4 входят учетные кварталы: 002 (часть - до садоводческого товарищества "Полуостров").
IV

1,25
IV аймақ алты оқшауланған ықшам тұрғын ауданнан тұрады.
IV-1 аймағы - "Солнечный" ықшам ауданы, Петропавл қаласының солтүстік жағында орналасқан. Аймақтың шекарасы 143 кадастрлық орамның шекарасы бойымен солтүстіктен шығысқа - оңтүстік бөлігінде 043, 042, 041 кадастрлық орам шекараларының бойымен - батыс жақта 143 кадастрлық орамы шекарасының бойымен - бұдан әрі 001 кадастрлық орамның шекарасы бойымен солтүстікке өтеді.

1,25
Зона IV состоит из шести обособленных жилых микрорайонов.
Зона IV-1 - микрорайон "Солнечный", расположен в северной стороне города Петропавловска. Граница зоны проходит с севера на восток по границе кадастрового квартала 143 - в южной части по границе кадастрового квартала 043, 042, 041 - с западной стороны по границе кадастрового квартала 143 - далее на север по границе кадастрового квартала 001.

Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-1 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 001 (Солнечный кентінен бастап оңтүстікте, қаланың солтүстік шекарасына дейінгі бөлігі), 043 (бір бөлігі), 141 ("Чайка" бау-бақша серіктестігінің оңтүстік жағынан, қаланың солтүстік шекарасына дейінгі бөлігі).
IV-2 аймағы - "Новопавловка кенті" ықшам ауданы, Есіл өзені мен "Петропавл - Долматов" автомобиль жолы арасында орналасқан.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-2 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 001 (Новопавловка тұрғын алабының бөлігі).
IV-3 аймағы - "Орман" ықшам ауданы, "Борки кентіне" қарама-қарсы орналасқан. Аймақтың шекарасы солтүстікте 057 кадастрлық орамы шекарасы бойымен - шығыс жақта "Петропавл ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы учаскесінің шекарасымен - бұдан әрі "Петропавл - Долматов" автомобиль жолы бойымен солтүстікке өтеді.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-3 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 059, 060, 141 ("Орман" ықшам ауданының бір бөлігі).
IV-4 аймағы - "Заречный кенті" ықшам ауданы.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-4 аймаққа мына есептік орам кіреді: 037.
IV-5 аймағы - "Кірпіш кенті" ықшам ауданы, "Былғары зауыты кенті", биотоғаннан оңтүстік-шығысқа қарай. Аймақтың шекарасы 038 және 039 кадастрлық орамдарының сыртқы шекарасымен сәйкес келеді.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-5 аймаққа мына есептік орамдар кіреді: 038, 039.
IV-6 аймағы - "Южный" ықшам ауданы, Жұмысшы кентіне қарама-қарсы, "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолынан оңтүстікке қарай. Аймақтың шекарасы солтүстік жақтан "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолы бойымен, шығыс, оңтүстік және батыс жақтан ""Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының жер учаскелері шекарасы бойымен өтеді.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес IV-6 аймағына мына есептік орам кіреді: 142 ("Южный" ықшам ауданының бір бөлігі).
V
1,15
V аймақ үш аумағы шағын бөліктен тұрады және бір қабатты тұрғын үй жеке секторынан тұрады.
V-1 аймағы - Оңтүстік-Орал темір жолының Петропавл қаласының шығыс бөлігіндегі 2632 километр көшесі бойындағы аялдау пункті.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес V-1 аймаққа мына есептік орам кіреді: 141 (бір бөлігі).
V-2 аймағы - Петропавл қаласының шығыс бөлігіндегі Теплов орманшылығы жанындағы тұрғын үйлер.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес V-2 аймағына мына есептік орам кіреді: 151 (бір бөлігі).
V-3 аймағы - Оңтүстік-Орал темір жолының Петропавл қаласының батыс бөлігіндегі 2617 километр көшесіндегі аялдау пункті.

Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-1 входят учетные кварталы: 001 (часть - от начала поселок Солнечный на юге, до границы города на севере), 043 (часть), 141 (часть - с южной стороны от садоводческого товарищества "Чайка" до границы города на севере).
Зона IV-2 - микрорайон "поселок Новопавловка", находится между реки Ишим и автомобильной дороги "Петропавловск - Долматово".
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-2 входят учетные кварталы: 001 (часть - жилой массив село Новопавловка).
Зона IV-3 - микрорайон "Орман", расположен напротив "поселка Борки". Граница зоны на севере проходит по границе кадастрового квартала 057 - с восточной стороны по границе участка Акционерного общества "Петропавловский завод тяжелого машиностроения" - далее на север по автомобильной дороге "Петропавловск - Долматово".
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-3 входят учетные кварталы: 059, 060, 141 (часть - микрорайона "Орман").
Зона IV-4 - микрорайон "поселок Заречный".
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-4 входит учетный квартал: 037.
Зона IV-5 - микрорайоны "поселок Кирпичный", "поселок Кожзавод" юго-восточнее биопруда. Граница зоны совпадает с внешней границей кадастровых кварталов 038 и 039.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-5 входят учетные кварталы: 038, 039.
Зона IV-6 - микрорайон "Южный", напротив Рабочего поселка южнее объездной автомобильной дороги "Обход города Петропавловска". Граница зоны с северной стороны проходит по автомобильной дороге "Обход города Петропавловска", с восточной, южной и западной сторон - по границе земельных участков Акционерного общества Национальная компания "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік".
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону IV-6 входит учетный квартал: 142 (часть - микрорайон "Южный").
V
1,15
Зона V состоит из трех незначительных по площади частей и представлена жилым одноэтажным частным сектором.
Зона V-1 - остановочный пункт по улице 2632 километр. Южно-Уральской железной дороги в восточной части города Петропавловска. Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону V-1 входит учетный квартал: 141 (часть).
Зона V-2 - жилые дома при Тепловском лесничестве в восточной части города Петропавловска.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону V-2 входит учетный квартал: 151 (часть).
Зона V-3 - остановочный пункт по улице 2617 километр. Южно-Уральской железной дороги в западной части города Петропавловска.
VI

1,05
VІ бағалау аймағына: шығыс өнеркәсіптік аймақ, сонымен қатар басқа өнеркәсіптік, қойма кәсіпорындары, зауыттардың аумағы, 2-ші жылу электр станциясы және оның жұмыс істеу үшін қажет объектілері, темір жол жолдары, түсіру алаңдары, элеватор және одан оңтүстікке қарай өнеркәсіп-қойма аумағы, автобазалар, автобус парктері жатқызылған.
VI аймақ - батыс жағынан І, ІІ, ІІІ-1, ІІІ-2, ІІІ-3, IV-6 аймақтармен және батыс жағынан V-1, V-2, VII-1 аймақтармен шектеседі. Солтүстік және шығыс жақтағы алаптың бәрі "Петропавл қаласының айналма жолы" автомобиль жолына дейін және темір жолына бөлінген белдеудің бойында шоғырланған. Сонымен қатар
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VI аймаққа "Солтүстік Қазақстан Электржелістік Тарату Компаниясы" акционерлік қоғамының аумақтары (каналдар, күл үйінділері, салқындатқыш тоған және сыртқы коммуникациялар) кіреді
VІІ
1,00
VІІ аймақ он бөліктен тұрады:
VІІ-1 аймағы - оған ауыл шаруашылығы мақсатындағы, арнайы мақсаттағы жерлер, резервтегі жерлер, орман екпелері, су объектілері, бау-бақша серіктестіктері және алдыңғы алтауына қосылмаған басқа да жерлер біріктірілген.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-1 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 010 (бір бөлігі), 011 (бір бөлігі), 012 (бір бөлігі), 040-077, 080-083, 085-089, 091-094, 096, 100-111, 122-134, 141 (бір бөлігі), 142 (бір бөлігі), 143 (бір бөлігі).
VІІ-2 аймақ - Қызылжар ауданы Рощинск ауылдық округі Белое ауылынан 12 километр солтүстік-шығыстағы қарай ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-2 аймағына мына есептік орам кіреді: 141 (бір бөлігі).
VІІ-3 аймағы - "Петропавл - Соколовка - Ресей Федерациясының шекарасы" автомобиль жолының сол жағынан Қызылжар ауданы Якорь ауылдық округі Якорь ауылына қарай.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-3 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 136-139.
VІІ-4 аймағы - Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі, Кривоозерка ауылының батыс жағынан.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-4 аймағына мына есептік орам кіреді: 140.
VІІ-5 аймағы - Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі Кривоозерка ауылының оңтүстік жағынан.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-5 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 120, 121.
VІІ-6 аймағы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі Кривоозерка ауылынан 1,5 километр оңтүстік жақтан.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-6 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 115-119.
VІІ-7 аймағы - Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі Кривоозерка ауылының солтүстік-батыс жағынан.

1,05
К VI оценочной зоне отнесены: восточная промышленная зона, а также другие промышленные, складские предприятия, территории заводов, Тепловая электростанция-2 и еҰ объекты, необходимые для функционирования, железнодорожные пути, разгрузочные площадки, элеватор и южнее его промышленно-складская территория, автобазы, автобусные парки.
Зона VI – с западной стороны примыкает к зонам I, II, III-1, III-2, III-3, IV-6 и c западной стороны примыкает к зонам V-1, V-2, VII-1. С северной и восточной стороны весь массив сосредоточен до автомобильной дороги "Обход города Петропавловска" и вдоль полосы отвода железной дороги. Также в зону VI входит территория Акционерного общества "Северо-Казахстанская распределительная электросетевая компания" (каналы, золоотвалы, пруд охладитель и внешние коммуникации).
VII
1,00
Зона VII состоит из десяти частей.
Зона VII-1 - в неҰ объединены земли сельскохозяйственного использования, специального назначения, резервные земли, лесные насаждения, водные объекты, садоводческие товарищества и другие земли, не включенные в предыдущие шесть.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-1 входят учетные кварталы: 010 (часть), 011 (часть), 012 (часть), 040 - 077, 080 - 083, 085 - 089, 091 - 094, 096, 100-111, 122 - 134, 141 (часть), 142 (часть), 143 (часть).
Зона VII-2 – земли сельскохозяйственного использования северо-восточнее в 12 километрах от села Белое Рощинского сельского округа Кызылжарского района.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-2 входит учетный квартал: 141 (часть).
Зона VII-3 - слева от автомобильной дороги "Петропавловск-Соколовка - граница Российской Федерации" по направлению к селу Якорь Якорьского сельского округа Кызылжарского района.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-3 входят учетные кварталы: 136-139.
Зона VII-4 - с западной стороны села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-4 входит учетный квартал: 140.
Зона VII-5 - с южной стороны села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-5 входят учетные кварталы: 120, 121.
Зона VII-6 - с южной стороны в 1,5 километрах от села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-6 входят учетные кварталы: 115-119.
Зона VII-7 - с северо-западной стороны села Кривоозерка Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района.

Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-7 аймағына мына есептік орам кіреді: 095.
VІІ-8 аймағы - "Қарғалы арал" мемлекеттік орман саяжайы – Қызылжар ауданы Прибрежное ауылдық округі Прибрежное ауылынан 1,5 километр оңтүстік-батысқа қарай.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-8 аймағына мына есептік орам кіреді: 144.
VІІ-9 аймағы - Бескөл ауылдық округі Бескөл ауылының солтүстік жағынан.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-9 аймағына мына есептік орам кіреді: 142.
VІІ-10 аймағы - Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі Ивановка ауылының оңтүстік-шығысына қарай.
Петропавл қаласының кадастрлық картасына сәйкес VІІ-10 аймағына мына есептік орамдар кіреді: 112-114.

Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-7 входит учетный квартал: 095.
Зона VII-8 - Государственная лесная дача "Вороний остров" - 1,5 километра юго-западнее села Прибрежное Прибрежного сельского округа Кызылжарского района.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-8 входит учетный квартал: 144.
Зона VII-9 - с северной стороны аул Бесколь Бескольского сельского округа.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-9 входит учетный квартал: 142.
Зона VII-10 – юго-восточнее села Ивановка Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района.
Согласно кадастровой карты города Петропавловска в зону VII-10 входят учетные кварталы: 112-114.