"2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 30 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 12 тамыздағы № 169 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 7 қыркүйекте № 24258 болып тіркелді
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 30 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7137 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі К. Аксакалов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2021 жылғы 12 тамыздағы
№ 169 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің
2021 жылғы "16" ақпандағы
№ 30 қаулысына
қосымша
2021 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемі
Субсидияланатын тұқымдардың санаты
Бюджет қаражатының көлемі,
мың теңге
Бірегей тұқымдар

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2021 года № 30 "Об утверждении объема бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Северо-Казахстанской области на 2021 год"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 августа 2021 года № 169. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 сентября 2021 года № 24258
Акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении объема бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Северо-Казахстанской области на 2021 год" от 16 февраля 2021 года № 30 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7137) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Северо-Казахстанской области К. Аксакалов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство сельского хозяйства
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 12 августа 2021 года
№ 169
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от "16" февраля 2021 года
№ 30
Объемы бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства по Северо-Казахстанской области на 2021 год
Категории субсидируемых семян
Объемы бюджетных средств,
тысяч тенге
Оригинальные семена