"Аудан әкімі аппараты, ауылдық округ әкімдері аппараттарының және аудандық бюджет қаражаты есебінен ұсталатын Солтүстік азақстан облысы Аққайың ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 26 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 8 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 25 қаңтарда № 7102 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан әкімі аппараты, ауылдық округ әкімдері аппараттарының және аудандық бюджет қаражаты есебінен ұсталатын Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы атқарушы органдарының қызметтік куәлігін беру тәртібін және оның сипаттамасын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 26 қаулысының (2017 жылғы 27 ақпандағы Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4065 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының
әкімі
Р. Елубаев

О признании утратившим силу постановления акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2017 года № 26 "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения аппарата акима района, аппаратов акимов сельских округов и исполнительных органов Аккайынского района Северо-Казахстанской области, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 января 2021 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 января 2021 года № 7102
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении Порядка выдачи служебного удостоверения аппарата акима района, аппаратов акимов сельских округов и исполнительных органов Аккайынского района Северо-Казахстанской области, содержащихся за счет средств районного бюджета, и его описания" от 30 января 2017 года № 26 (опубликовано от 27 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистровано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4065).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Р. Елубаев