Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Антоновка ауылдық округінің Антоновка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Тоқшын ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2021 жылғы 26 сәуірде № 7336 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып облыстық ономастикалық комиссияның 2020 жылғы 29 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Антоновка ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Антонов ауылдық округі Антоновка ауылының:
Советский көшесі - Абай көшесі;
Калинин көшесі - Шоқан Уәлиханов көшесі;
Ленин көшесі - Ақан сері көшесіне;
Совхозная көшесі - Шалқар көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Амрин

О переименовании улиц села Антоновка Антоновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Антоновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 22 апреля 2021 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2021 года № 7336
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнения населения села Антоновка Антоновского сельского округа, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 декабря 2020 года, аким Антоновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Антоновка Антоновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области:
улицу Советская - в улицу Абай;
улицу Калинина - в улицу Шоқан Уәлиханов;
улицу Ленина - в улицу Ақан сері;
улицу Совхозная - в улицу Шалқар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким района Д. Амрин