Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындығы аудан әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 320 "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 119 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 30 сәуірде № 7388 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына, 139-бабы 9-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсрепов атындығы аудан әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 320 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5754 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 320 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2021 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2021 года № 7388
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области", ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанский области "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" от 26 декабря 2019 года № 320 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5754) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.

3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастемиров
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
мәслихатының хатшысы
_________________Е. Әділбеков
2021 жылғы "____" ___________
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімінің
2021 жылғы 29 сәуірдегі
№ 119 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімдігінің
2019 жылғы " 26" желтоқсандағы
№ 320 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) аудандық маңызы бар ұйымның құрылымдық бөлімшесі болып табылатын үйде қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі;
2) әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесші - біліктілігі жоғары, орта деңгейдегі бірінші, екінші санатты және санаты жоқ мамандар;
3) арнайы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті анықтау және бағалау бойынша әлеуметтік қызметкер - біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты және санаты жоқ мамандар;
4) қарттар мен мүгедектерді күту бойынша әлеуметтік қызметкер – біліктілігі жоғары, орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты және санаты жоқ мамандар;
5) психоневрологиялық аурулары бар 18 жастан үлкен мүгедектерді және мүгедек-балаларды күту бойынша әлеуметтік қызметкер - біліктілігі жоғары, орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты және санаты жоқ мамандар;
6) жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімшесінің маманы, біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
7) ауданның жұмыспен қамту орталығының басшысы;
8) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын басшысының орынбасары;
9) жұмыспен қамту орталығының ассистенті.
2. Мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы;
2) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның әдістемелік кабинетінің меңгерушісі (басшысы);
3) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме және мемлекеттік қазыналық кәсіпорын кітапханасының меңгерушісі (басшысы);
4) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеме мен мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көркемдік-қойылым бөлімінің меңгерушісі (басшысы);

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
________________Е. Адильбеков
"____" _____________2021 года
Приложение к постановлению
акима района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от 29 апреля 2021 года
№ 119
Приложение
к постановлению акимата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
от "26" декабря 2019 года № 320
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) Заведующий отделением надомного обслуживания, являющийся структурным подразделением организации районого значения;
2) консультант по социальной работе – специалисты высшего, среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
3) социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах - специалисты высшего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
4) социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами – специалисты высшего, среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
5) социальный работник по уходу за детьми-инвалидами и инвалидами старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями – специалисты высшего, среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
6) специалист структурного подразделения центра (службы) занятости, специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
7) руководитель центра занятости населения района;
8) заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
9) ассистент центра занятости населения.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
2) заведующий (руководитель) методическим кабинетом государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
3) заведующий (руководитель) библиотекой государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
4) заведующий (руководитель) художественно-постановочной частью государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;

5) барлық атаулардың ( негізгі қызметтердің) әдіскерлері - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
6) библиограф-біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
7) кітапханашы - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
8) редактор (негізгі қызметтер) - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
9) аудандық маңызы бар мемлекеттік мекеменің және мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның көркемдік басшысы;
10) барлық атаудағы суретшілер (негізгі қызметтер) - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
11) музыкалық жетекші - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
12) мәдени ұйымдастырушы (негізгі қызмет) - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
13) хореограф - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі санаты жоқ мамандар;
14) кинорежиссер - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
15) аккомпаниатор - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
16) хормейстер – біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар;
17) барлық атаудағы әртіс - біліктілігі жоғары және орта деңгейдегі жоғары, бірінші, екінші санатты, санаты жоқ мамандар.

5) специалисты высшей, первой, второй категории, без категории -методисты всех наименований (основных служб);
6) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - библиограф;
7) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - библиотекарь;
8) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - редактор (основных служб);
9) художественный руководитель государственного учреждения и государственного казенного предприятия районного значения;
10) художники всех наименований (основных служб) - специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
11) музыкальный руководитель - специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории;
12) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - культорганизатор (основных служб);
13) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - хореограф;
14) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - кинорежиссер;
15) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - аккомпаниатор;
16) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - хормейстер;
17) специалисты высшего и среднего уровня квалификации высшей, первой, второй категории, без категории - артист всех наименований.